Tag: veçantë

U kritikua se puthi djalin në buzë, Almeda Abazi ka përgjigjen epike për ndjekësen

21/10/2021

Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare që jeton në Turqi, ka treguar marrëdhënien e veçantë me djalin e saj Efehan, duke ndarë shpesh momente me të nga ... Read More

Burri e befason Adelina Tahirin, kaq romantik është ai

15/10/2021

Nuk u desh një datë e veçantë! Adelina Tahiri befasohet këndshëm nga bashkëshorti i saj. Adelina Tahiri shpeshherë ndan me ndjekësit e saj copëza nga ... Read More

I përfundon kontrata, Reja shpreh dëshirën, a duhet FSHF t’i ofrojë rinovimin?

15/10/2021

Edy Reja është një personazh i veçantë, një trajner ekspert, por aventura e tij në krye të Shqipërisë ka pasur ulje ngritjet e veta, jo ... Read More

Lola do ta ‘çmend’ Dautin me këtë stil, duket kaq e bukur

12/10/2021

Lola Haradinaj e veçantë, bukuria e saj ‘vret’. Lola Haradinaj shquhet si njëra nga femrat më elegante. Bukuroshja gjithmonë merr vëmendje me stilin e saj ... Read More

Elita një nuse e kujdesëshme për vjehrrën, ky është dedikimi i veçantë i saj

11/10/2021

Elita Rudi me dedikim të veçantë për vjehrrën. Elita Rudi dhe Asdren Gjikolli janë një familje që tregojnë gjithmonë se kalojnë shumë mirë jetën e ... Read More

Një burrë i kujdesëshëm si Goldi, kështu ia bën dedikimin e veçantë bashkëshortes së tij

11/10/2021

Gold Ag i bën dedikimin e veçantë bashkëshortes së tij, Ermirës. Gold Ag përveç se i shfrytëzon rrjetet sociale për muzikë, edhe postimet me familjen ... Read More

Kështu e uron Remzia burrin e saj për ditëlindje

09/10/2021

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Remzie Osmanit. Kjo për faktin se burri i saj, Halili, e feston ditëlindjen, pasi ishte vetë ... Read More

Në mënyrë të veçantë Leonita feston ditëlindjen e vajzës

08/10/2021

Leonita feston ditëlindjen e vajzës në mënyrë të veçantë. Leonita Xhaka në çdo kohë është pjesë e lajmeve rozë. Duke u dalluar me stilin që ... Read More

“Air Albania” pritet “zjarr”, Shqipëria “presion” Polonisë me tifozë

01/10/2021

12 tetori pritet të jetë një mbrëmje e veçantë për Shqipërinë, në “Air Albania” presim Poloninë, një sfidë e cila pritet të thotë shumë për ... Read More

FOTO/ Jonida Vokshi ndan momentin më të lumtur në 2-vjetorin e martesës së saj

14/09/2021

Sot është një ditëe vecantë për Besnik Krapin dhe Jonida Vokshin. Përmes një seti me fotosh dhe dedikimi plot ndjenjë, Jonida ka uruar bashkëshortin për ... Read More

‘Dhurata’ e veçantë që përloti Olta Bokën në 30-vjetorin e lindjes, ja kush i dërgoi një mesazh të papritur

14/09/2021

Dita e 13 shtatorit shënon një datë të veçantë për Olta Bokën. Këngëtarja festoi 30-vjetorin e lindjes, ndaj edhe e djeshmja nuk ishte për të ... Read More

Remzie Osmani po e feston ditëlindjen sot, nuk do të besoni sa vjet po i bën

10/09/2021

Ditëlindje e veçantë për Remzie Osmanin, gjysëm shekulli jetë! Për këngëtaren e njohur dhe shumë të dashur për publikun kosovar, Remzie Osmani, sot është një ... Read More