Tag: vazhdon

Letra që Beyonce i shkroi vetes pasi bëri 40 vjeç nuk duhet humbur

24/09/2021

Ajo mbushi 40 vjeç por vazhdon të jetë një diva. E tillë do të jetë edhe nëse mbush 100!Këtë 40-vjetor, Beyonce ka nxjerrë më shumë ... Read More

Këto janë pesë vendet ku ka gjasa më shumë të infektoheni me koronavirus

24/09/2021

Pesë vendet ku ka gjasa më shumë të infektoheni me koronavirus. Koronavirusi po vazhdon të përhapet me shpejtësi në të gjitha vendet e botës. Dr ... Read More

E tepron Fifi, shfaqet gjysme ë zhveshur në fotografinë e fundit

23/09/2021

Filloreta Raçi e njohur si Fifi, vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një ... Read More

Me këtë pozë, nuk ka faj që Ledri “çmendet” pas Sarës

23/09/2021

Sara Hoxha,po vazhdon të jetë tejet e komentuar. Duke qenë se është partnerja e rep-artisit, Ledri Vula, ajo padyshim që ka vëmendjen e publikut, shkruan ... Read More

I mashtroi të gjithë, Genta Ismajli me këtë foto zbulon qe nuk është duke u bërë nënë

22/09/2021

Genta Ismajli, vazhdon që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor, publikut ... Read More

Nuk përmbahet Morena, zhvishet pothuajse e tëra

22/09/2021

Morena Taraku, po vazhdon të jetë njëra nga femrat më të komentuara. Ajo jetën e saj po e vazhdon në Turqi, por që gjithmonë me ... Read More

E shoqëruar nga Matini dhe Matina, Learta sjell imazhet me të bukura nga ‘trupi’ në Itali

22/09/2021

Learta Jakupi vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete ... Read More

Kylian Mbappe në Premier League? Real Madrid frikësohet nga strategjia e PSG për yllin francez

21/09/2021

Real Madrid vazhdon të ngulmojë çdo ditë me manovrat e veta për të joshur Kylian Mbappe që të lërë PSG dhe verën e ardhshme t’i ... Read More

Elita e bën publike, tregon se çfarë tatuazhi do të bënte

19/09/2021

Elita Rudi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo tash e disa vite është larguar nga ekrani duke iu përkushtuar kështu familjes së ... Read More

Gresa dhe Engji të pandashme, edhe këtë veprim e bëjnë kur dalin me shoqe!

19/09/2021

Engjëllusha Salihu po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë. Duke qenë një këngëtare tejet e pëlqyer ajo është një ndër më të përfolurat ... Read More

Luana Vjollca ua qiti “flakën” rrjeteve sociale me këtë pozë!

19/09/2021

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur, Luana Vjollca vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale. E veshur me shumë stil, ajo duket në formë të mirë ... Read More

Nora Istefi vishte me dallam, po duket nusja me e bukur e kësaj vere

17/09/2021

Nora Istrefi, vazhdon të jetë njëra nga këngëtaret më të përfolura ditëve të fundit. Jeta e saj private ishte gjithmonë në qendër të vëmendjes, por ... Read More