Tag: vazhdim

Bëhuni gati, këto temperatura na presin në ditët në vazhdim

13/01/2021

Temperatura të ulëta na presin në ditët në vazhdim. Gjatë dy ditëve të ardhshme parashikohet të mbajë mot i vranët dhe me reshje të borës. ... Read More

Kjo bimë ka forcë shëruese: Mbron nga sëmundjet dhe ngadalëson plakjen!

25/10/2019

Në vazhdim lexoni cilat janë ato të mira shëndetësore që i sjell kjo bimë e cila mbin vetëBurdullaku është bimë e cila rritet gjithandej përreth ... Read More

Veseli: Serbia ka kryer gjenocid dhe dhunime në Kosovë – AKI të vërtetojë çdo lajthitje të mundshme

16/05/2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka folur në vazhdim të seancës së sotme për fotografinë e publikuar sot nga Flora Brovina e cila ... Read More

Vuçiq: Në Berlin do të jetë vështirë për Serbinë, por nuk e nënshkruaj njohjen e Kosovës

13/04/2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka përsëritur sot se nuk do të ketë vazhdim të dialogut me Kosovën, derisa Prishtina nuk e tërheq taksën dhe ... Read More

Punëtorët seksual dhe të drejtat e tyre (video)

09/04/2019

Kronika në vazhdim flet për të drejtat e personave që ofrojnë shërbime seksuale.  Material i përgatitur nga ekipi i “360 gradë”. The post Punëtorët seksual ... Read More

Essential Phone 2 duket mahnitës, në videon e re konceptuale (VIDEO)

13/03/2019

Kompania Essential është duke punuar shumë për një vazhdim të Essential Phone, i cili u lansua më 17 gusht 2017. Telefoni i zgjuar, i projektuar ... Read More

Në Kuvend dy seanca plenare

04/03/2019

4 Mars 2019 / 8:29 Kuvendi i Republikës së Maqedonisë për sot i ka caktuar dy seanca. Në vazhdim të seancës së 86-të Kuvendi duhet ... Read More