Tag: vajzës

Ledri një baba plot dashuri, bën tatuazh emrin e vajzës

07/05/2021

Ledri bën tatuazh emrin e vajzës. Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, po e shijojnë më së miri ndjenjën ... Read More

Zbulohet emri i vajzës së Almedas që do ta lindë së shpejti

06/05/2021

Almeda zbulon emrin e vajzës që do ta lindë së shpejti. Almeda Abazi është modelja shqiptare e cila merrë vëmendje me gjitha postimet në instagram. ... Read More

Zbulohet emri i vajzës së Arbenitës dhe Feros

24/04/2021

Fero dhe Arbenita ia kanë lënë këtë emër vajzës së tyre Në orët e para të ditës së sotme, modelja Arbenita Ismajli solli në jetë ... Read More

Ryva Kajtazi mes lotëve tregon…

12/04/2021

Ajo ka traguar lindjen e vajzës pas dy abortet që ka përjetuar Këngëtarja Ryva Kajtazi vazhdon të pëlqehet pavarësisht se nuk është shumë aktive në ... Read More

Kë zgjedh, vajzën apo Ledrin? – Sara befason me përgjigjen

04/04/2021

Ja kë zgjedh Sara mes Ledrit dhe vajzës. Sara Hoxha tashmë është një fytyrë e njohur në mediat rozë. Duke qenë aktive me postime të ... Read More

Vajza e Ryvës feston ditëlindjen, ajo i organizon një festë madheshtore

03/04/2021

Në ditëlindjen e bukur të Dorelës, vajzës së Ryva Kajtazit. Vajza e këngëtares Ryva Kajtazi, sot feston katër vjetorin e lindjes. Dorela, është fëmija i ... Read More

Learta një nënë e zonja, publikon një imazh të vajzës

21/02/2021

Learta sjellë një imazh të vajzës. Learta Jakupi ka pak javë që është bërë nënë për herë të dytë. Reja e Shyhretes ka sjellë në ... Read More

“M’u duk si film pornografik”, Antonela flet për takimin e Sarës me Atdheun

19/02/2021

Në puntatën e djeshme në “Për’puthen” u transmetua takimi i parë i vajzës së re, Sara me Atdheun. Takimi i tyre ishte shumë ndryshe nga ... Read More

“Nuk jam sot me ty, por mami të do shumë”/ Urimi i ndjerë i Monika Kryemadhit për të bijën

16/02/2021

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i ka dedikuar fjalë zemre vajzës së saj të vogël, Erës, me rastin e ditëlindjes.Përmes një mesazhi në Instagram, Kryemadhi ... Read More

Sara publikon një foto të Ledrit me vajzën duke fjetur

26/12/2020

Sara Hoxha ndan imazhin e ëmbël të vajzës dhe Ledrit teksa ata flenë gjumë. Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjete sociale. Ledri Vula dhe ... Read More

Barack Obama fut në shtëpi të dashurin e vajzës: Mu rritën shpenzime e ushqimeve

19/12/2020

Ish-presidenti i SHBA-ve, Barack Obama, ka lejuar që i dashuri i vajzës së tij, Malia, të qëndronte me familjen e tyre në fillim të pandemisë ... Read More

Publikohen foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës, ja kujt i ka ngja ajo

17/12/2020

Dalin foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës. Tri ditë më parë, reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha ... Read More