Tag: vajzën

Safete Mustafa lajmërohet nga Mushtishti, sjell pamje të bukura

03/05/2021

Safete Mustafa sjellë një foto me vajzën e motrën në Mushtisht. Tetë motrat janë të njohur tek publiku pasiqë të gjitha posedojnë zë të mirë ... Read More

“Zoti ma çoi sëmundjen e dy lule nuk t’i solla te guri”! Aktori shqiptar kujton vajzën e ndjerë për ditëlindje

02/05/2021

Aktori Çun Lajçi ka përkujtuar sot vajzën e tij të ndjerë, Bubulinën, në ditëlindjen e saj. Lajçi ka shkruar se për shkak të sëmundjes, nuk ... Read More

Dajana Shabani surprizohet nga ish-bashkëshorti: Vendosëm krenarinë para dashurisë

21/04/2021

Moderatorja Dajana Shabani bashkë me vajzën e saj Marlen këtë të mërkurë ishin të ftuara në emisionin “Abc e Pasdites”. Gjatë intervistës, moderatorja u surprizuar ... Read More

Vajza e Merita dhe Nysret Muçiqit po duket si ‘loçkë’ e vërtetë sot

13/04/2021

Njihuni me vajzën e Merita dhe Nysret Muçiqit. Merita e Nysret Muçiqi ka kohë që janë pasivë në muzikë. Çifti kanë tre fëmijë, Albatriti, i ... Read More

“Asnjëherë nuk do të jem vetëm”, Sara poston foton me të ëmbël me vajzën

04/04/2021

Sara Hoxha sjell imazhe me vajzën. Sara Hoxha është ndër blogeret më të komentuara në faqet rozë. Ajo së bashku me reperin e njohur, Ledri ... Read More

Learta shkon për tu rregulluar te frizerja, ja në çfarë vendi e la vajzën

03/04/2021

Ja ku e lë Learta vajzen derisa rregullohet në sallon bukurie. U duk sikur Learta u tërhoq nga fokusi i medias, por jo. Pas lindjes ... Read More

Urimi nga Shyrete Behluli për Engjin: “Vajzat janë ilaç i shpirtit”

24/03/2021

“Vajzat janë ilaç i shpirtit”, urimi nga Shyrete Behluli për vajzën, Engjëllushen. Sot feston ditëlindjen sugarica e famijes Salihu, Engjëllusha, shkruan Kosovarja. Engji tashmë njihet ... Read More

Është bërë gati për martesë, njihuni me vajzën bukuroshe të Duda Balje

01/03/2021

Duda Balje merr gjithmonë vëmendjen, por a ia keni parë vajzën? Ajo arrin të shfaqet pothuajse çdoherë në formë. Duda Balje komentohet në media rozë ... Read More

Pasi vajza e ministrit ia mori të dashurin, Jonida i bën këtë urim të papritur

27/02/2021

Jonida Maliqi flet për ndarjen nga Romeo, komenton lidhjen e tij të re me vajzën e ministrit: Iu uroj jetë të lumtur çiftit. Këngëtarja e ... Read More

E gjuan gruaja me këpucë live në emision personin që dyshohet se ia ka grabitur vajzën

17/02/2021

Gruaja e gjuan me këpucë live në emisionin personin që dyshon se ia ka grabitur vajzën. Zënkat në studio gjate transmetimeve live të emisioneve tërheqin ... Read More

Zbulohet gjithçka, Mozzik dhe Loredana po i kalojnë pushimet bashkë në këtë vend luksoz

15/02/2021

Nuk fshihen më, Loredana e Mozzik bashkë në Dubai më vajzën e tyre. Çifti Loredana e Mozzik bashkë me vajzën e tyre Hana , ikën ... Read More

I shkriu zemrën, Xheri publikon fotografinë e parë me mbesën e saj Poem Blu

07/02/2021

Ledri bashkë me partneren Sarën dhe vajzën, Poem Blu kanë ardhur nga Gjermania në Kosovë. E mbesës së vogël gjyshërit Agron dhe Xheraldina Vula i ... Read More