Tag: vajzë

“Princi im i kaltër…” Ditëlindja e parë si baba për princin Leka, ja si e uron Elia

26/03/2021

Princi Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër të një vajze pak kohë më parë. Geraldina e vogël e ka bërë çiftin të ndihet shumë ... Read More

Chiara Ferragni dhe Fedez bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushes

23/03/2021

Chiara Ferragni dhe Fedez janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Vittoria. Lajmin e bukur ka qenë vetë çifti ... Read More

Hajni i hyn në shtëpi derisa bënte vallëzim, vajza me këmbë e me grushte e shqelmonte

25/02/2021

Një hajdut është penduar vërtet pasi u fut në shtëpinë e një vajze. Infermierja braziliane kishte lënë kamerën ndezur ndërsa po kërcente brenda dhomës. Pasi ... Read More

Çifti adoptojnë një vajzë: “Mbesin pa mend” kur zbulojnë të vërtetën që fsheh ajo

16/02/2021

Një çift i krishterë adoptoi një vajzë të vogël të vetëm për ta zbuluar më pas se ajo është një ’sociopate e rritur e maskuar’’. ... Read More

Çifti adoptojnë një vajzë: ‘Çmenden’ kur zbulojnë të vërtetën që fsheh ajo

16/02/2021

Një çift i krishterë adoptoi një vajzë të vogël të vetëm për ta zbuluar më pas se ajo është një ’sociopate e rritur e maskuar’’. ... Read More

Mozzik është kaq romantik, bën dhuratën më të mirë për këtë vajzë

13/02/2021

Mozzik bëri dhuratën romantike për këtë vajzë. Reperi i njohur kosovar, dhe jo vetëm është një ndër emrat më të dashur të skenës muzikore për ... Read More

E dhimbshme: Nëntëvjeçarja vdes në gjumë tre ditë pasi doli pozitiv me COVID-19

09/02/2021

Nëntëvjeçarja vdes në gjumë tre ditë pasi doli pozitiv me COVID-19. Një vajzë nëntë vjeçare vdiq në ditëlindjen e babait të saj, tre ditë pasi ... Read More

“Mendoja se do kalonim gjithë jetën bashkë”/ Jonida Maliqi flet për ish-bashkëshortin

28/01/2021

Këngëtarja Jonida Maliqi ka qenë e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë” të Abc, ku në një rubrikë e cila quhet “Në mundsh”,tregoi dy ... Read More

Jonida Vokshi gdhend në trup dy tatuazhe domethënëse për vogëlushen e saj

18/01/2021

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi është bërë nënë e një vajze vetëm disa muaj më parë. Që nga ai moment , Jonida nuk i ka ... Read More

A është kjo e dashura e Butrint Ymerit?

20/12/2020

Butrint Imeri publikon fotografi pranë kësaj vajze. Butrint Imeri po promovon klipin e ri muzikor. Këngëtari i njohur shqiptar Butrint Imeri ka publikuar një imazh ... Read More

A e dini kush është kjo vogëlushe? – Ajo tani ndër këngëtaret me të njohura

29/11/2020

Kjo vajzë sot është një këngëtare shumë e njohur. Rita Ora sapo ka publikuar disa fotografi të rralla nga fëmijëria e saj. Si një vajzë ... Read More

Kush është vajza e fshehur e Vladimir Putin

26/11/2020

Vladimir Putin thuhet se ka një vajzë ‘të fshehtë’ adoleshente, nëna e së cilës është një punonjëse sanitare e kthyer në milionere, sipas një faqeje ... Read More