Tag: Vajza

Ndodh edhe kjo: Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj

07/04/2021

Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj. Një skenar i përkryer për një film dramatik është historia e vërtetë e ... Read More

Vajza e Ryvës feston ditëlindjen, ajo i organizon një festë madheshtore

03/04/2021

Në ditëlindjen e bukur të Dorelës, vajzës së Ryva Kajtazit. Vajza e këngëtares Ryva Kajtazi, sot feston katër vjetorin e lindjes. Dorela, është fëmija i ... Read More

Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet nga Egjipit, me këtë fustan merr vëmendjen e të gjithëve

01/04/2021

Kënga Haziri është vajza e politikanit dhe njëkohësisht edhe kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit. Ajo është e përfolur shumë në publik e në media sidomos ... Read More

Besiana e Shkurtës pranoi një dhuratë shumë të veçantë

10/03/2021

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo. ... Read More

Tri vajzat e Shkurtës kanë dalur së bashku, secila më e bukur se tjetra

09/03/2021

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo. ... Read More

Një zonjë e mbuluar, njihuni me vjehrrën e Feros

09/03/2021

Vajza e zbuluar e nëna e mbuluar- njihuni me vjehrrën e Feros. Arbenita Ismaili dhe Fero pas një lidhje disa vjeçare tani po bëhen prindër. ... Read More

U bë dajë, djali i Danit publikon foton e parë me nipin

04/03/2021

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit. Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo. Fjanda është ... Read More

Vajza e Danit bëhet nënë për herë të parë, vjen me këtë postim pas lindjes

04/03/2021

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit. Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo. Fjanda është ... Read More

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Besiana e Shkurtës para shumë vitesh

27/02/2021

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo. ... Read More

Vajza e deputetit Niko Peleshi konfirmon lidhjen me Romeo Veshajn  (FOTO)

22/02/2021

Prej disa ditësh, Romeo Veshaj dhe vajza e deputetit Niko Peleshit, Aleksia kanë qenë në qendër të vëmendjes se kanë nisur një lidhje dashurie. Thashethemet ... Read More

Vajza e Danit shtatzënë del për kafe, befasoi me këtë veshje

21/02/2021

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit. Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo. Fjanda është ... Read More

Kush është konkurrentja e re e “Përputhen” që ngriti në këmbë studion

15/02/2021

Konkurrentja më e re në Për’puthen, kush është vajza e re që “vuri në lëvizje” djemtë. Sara është konkurrentja më e re e “Për’puthen” që ... Read More