Tag: Urim

Aurela Basha tregon anën romantike/ Urimi për bashkëshortin: Je shembulli im

14/02/2021

Bashkëshortja e Lulzim Bashës ka përcjellë një urim për liderin e PD me rastin e ditës së Shën Valentinit. Aurela Basha shkruan se bashkëshorti  i ... Read More

Albatriti bën urimin më të veantë për binjakët

16/01/2021

Albatrit Muçiqi me urim të veçantë për binjakët, me rastin e ditëlindjes së dytë. Binjakët e Albatritit sot festojnë ditëlindjen. Në familjen Muçiqi sot është ... Read More

Habit bashkëshortja e Lulzim Bashës, poston foto nga fëmijëria e saj

14/01/2021

Një këngë labe si një urim për ditëlindjen e të atit, por dhe një surprizë. Bashkëshortja e kreut të PD-së Aurela Basha ka uruar të ... Read More

“Ditët më të lumtura të jetës sonë”, ja si e uron Sara Hoxha Ledrin për ditëlindje

10/07/2020

Ledri Vula feston sot ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungontë një urim plot ndjenjë nga gjysma e tij më e mirë. Sara Hoxha ... Read More

Urimi i Ritës për aktorin e “Fifty Shades of Gray”

01/05/2019

Rita Ora i ka bërë urim të veçantë aktorit Jamie Dornan. Rita Ora përmes rrjeteve sociale ka shfrytëzuar rastin ta urojë Jamie Dornan me rastin ... Read More

Gold AG me urim të veçantë për Halil Kastratin me rastin e ditëlindjes së tij 

17/04/2019

Gold AG me urim të veçantë për Halil Kastratin me rastin e ditëlindjes së tij  Halil Kastrati sot ka ditëlindjen. Hoxha dhe humanisti, Halil Kastrati, ... Read More

Bleona i uron ditëlindjen dashnisë së jetës, nuk do të ju marrë mendja se kush është

01/04/2019

Bleona Qerreti ka bërë një urim të ëmbël me një postim në Instagramin e saj.Sot Bleona po feston ditëlindjen e shtatë të qenushit të saj. ... Read More

Morena Taraku me dedikimin special për të atin

21/03/2019

Morena Taraku ka bërë një urim të veçantë për babain e saj.Këngëtarja dhe modelja shqiptare ka hedhur një imazh në InstaStory teksa thotë disa fjalë ... Read More

Pesë vjet burg për grabitjen e bankës në Istog ku u vra polici Izet Demaj

15/03/2019

Gjykata Themelore në Pejë ka dënuar me 5 vjet burg, Urim Metaj për grabitjen e bankës në Istog që ka ndodhur më 25 dhjetor të ... Read More

Vedati i “Stupcave” viziton policet e Kosovës për 8 mars, iu bën një premtim interesant

08/03/2019

Humoristi i njohur, Vedat Bajrami, nuk ka munguar me një urim për Ditën e gruas në rrjetet sociale. Ai bëri të ditur se gjatë ditës ... Read More

Haradinaj pranon urim për festat e fundvitit nga kryeministrja britanike, Theresa May

10/01/2019

Pas urimit nga presidenti Donald Trump, kryeministri Ramush Haradinaj ka pranuar urim për festat e fundvitit edhe nga kryeministrja e Britanisë, Theresa May. Këtë ai ... Read More