Tag: ulet

Juventus – Dybala, lajmi mw i fundit nga Italia

06/08/2021

Dybala – Juventus, nesër takimi për rinovimin e kontratës Juventus do të ulet në tavolinë gjatë ditës së nesërme me Paulo Dybalan, për t’u marrë ... Read More

A mund të transmetohet virusi nëpërmjet kartëmonedhave?

03/08/2021

Rreziku i transmetimit të virusit nëpërmjet kartëmonedhave është shumë i ulët. Rreziku që një person të infektohet me koronavirus përmes parave është shumë i ulët. ... Read More

Tottenham befason të gjithë, zyrtarizon trajnerin nga Premierliga

30/06/2021

Skuadra e Tottenham Hotspur ka prezantuar trajnerin e ri. Në stolin e Spurs do të ulët Nuno Espirito Santo. Ish-trajneri i Wolves ka firmosur kontratë ... Read More

Tradhëtia e dyfishtë e Donnarummas ndaj Milanit, pranon pagën më të ulët te Juventusi

31/05/2021

E pabesueshme: Raiola ia ofron Donnarumman Juventusit për një pagë më të ulët. E ardhmja ende në ekuilibër për Gianluigi Donnarumma pas largimit nga Milani. ... Read More

Greg Rama me një femër në stadium. Dyshja e pashqetësuar nga sytë e kureshtarëve

15/05/2021

Djali i kryeministrit Rama ka zgjedhur gjithnjë të mbajë një profil të ulët në media. I angazhuar me punët e tij dhe larg vëmendjes së ... Read More

Liverpool 0-1 Fulham, Salah me vlerësimin më të ulët

07/03/2021

Notat e lojtarëve: Liverpool 0-1 Fulham, Salah me vlerësimin më të ulët. Liverpooli ka regjistruar një tjetër humbje në Anfield, kësaj radhe nga Fulhami (1-0). ... Read More

Ndodh edhe kjo: E dërgon gruan në pushime luksoze, ajo e tradhton me masazherin e hotelit

23/01/2021

Një burrë tejet i revoltuar, vlerësoi me një notë tepër të ulët në faqen e famshme “Trip Advisor”, e cila bën një përmbledhje të përshtypjeve ... Read More

Shteti me i nxehtë në Evropë “ngrinë”: Spanja regjistron temperaturën rekord prej -35.8 ° C

10/01/2021

Spanja regjistron temperaturën rekord prej -35.8 ° C. Spanja regjistroi temperaturën e saj më të ulët të enjten deri në -35.8 ° C. Temperatura e ... Read More

Pas humbjes së të dashurës/ Greg Rama i kthehet normalitetit, çel ekspozitë në Greqi

17/01/2020

Greg Rama ka zgjedhur të ruaj një profil të ulët në media. I përkushtuar në punën dhe artin e tij, djali i kryeministrit duket mjaft ... Read More

Personat që hanë ushqim djegës, rrezikohen më pak nga sulmi në zemër

20/12/2019

Të hani ushqim te djegëst është gjetur lidhje me rrezik më të ulët për të përjetuar ndonjë infarkt fatal në zemër, thanë shkencëtarët. Ata kanë ... Read More

Këto janë 9 punët më të vështira në botë

12/12/2019

Nëse mendoni se keni punën më të keqe në botë dhe me pagën më të ulët, ky artikull definitivisht do ua ndryshojë opinionin tuaj. Këtu ... Read More

Fakte shkencore që çdo grua duhet t’i dije për shtypjen e lartë të gjakut

14/10/2019

Shtypja e lartë dhe e ulët e gjakut janë dy gjendje, të cilat nëse nuk trajtohen me kohë dhe në mënyrën e duhur, mund të ... Read More