Tag: tronditëse

“E kapi me dhunë”/ Edi zbulon si e mbrojti Alvisën nga Hyseni në prapaskenë: E shtyva 3 metra tutje

09/11/2021

Pas historisë tronditëse që u transmetua të shtunën në “Përputhen Prime”, ka reaguar edhe ish-konkurrenti i këtij reality show-t, Edi. Ky i fundit ka postuar ... Read More

Nuk pritej, ja kush po e rrëmben Brozovicin

23/10/2021

Atletico Madrid, mund të bëjë një lëvizje tronditëse falas të transferimit 2022 për yllin e Interit, Marcelo Brozovic. Los Rojiblancos ka të ngjarë të forcojnë ... Read More

Tha se ishte trafikuar dhe përdhunuar/ Zbardhen dëshmia e Miss-it kosovar: Shkova me dëshirë, më dha 10 euro

21/07/2021

Detaje të reja janë zbuluar së fundmi nga historia tronditëse e Miss Kosovës. Gazeta Ekspress ka publikuar aktgjykimin e mbi çështjen e Tuti Sejdiut, ku ... Read More

Këngëtari i njohur shokon me deklaratën: Kam dashur të vras veten

08/06/2021

Anëtari i grupit “One Direction”, Liam Payne ka zbuluar detaje tronditëse për jetën e tij, veçanërisht periudhën që ka qenë pjesë e grupit të njohur ... Read More

Demi Lovato bën deklaratën tronditëse: Më kanë përdhunuar dy herë kur kam qenë adoleshente

17/03/2021

Këngëtarja e njohur Demi Lovato ka rrëfyer disa detaje tronditëse për të kaluarën e saj në serinë e dokumenteve “Demi Lovato: “Dancing With the Devil”. ... Read More

Meghan dhe Kate, çfarë e krisi marrëdhënien e dy kunatave

11/03/2021

Në intervistën tronditëse e Oprah Winfrey, Meghan Markle foli gjithashtu për rivalen e saj të përjetshëm Kate Middleton duke e akuzuar atë se e kishte ... Read More

3 sulme në zemër dhe një atak kardiak, Demi Lovato rrëfen pasojat e rënda shëndetësore nga mbidoza

18/02/2021

Demi Lovato ka treguar detaje tronditëse përmes një dokumentari ku flet mbi efektetqë i la mbidoza. Në Korrik të vitit 2018, Demi kaloi mbidozë heroine ... Read More

“Vajzat e mia janë hajdute”! Publikohet regjistrimi audio i Maradonës: Pasurinë do ia lë…

10/12/2020

Prezantuesja e njohur italiane, Barbara d’Urso, ka publikuar detaje tronditëse mbi jetën private të Diego Armando Maradonës. Ajo transmetoi në emisionin “Pomeriggio 5” audion që ... Read More

Humbja nga Alaves, shokohet Zidane

29/11/2020

Zidane s’gjen fjalë për ta përshkruar humbjen tronditëse të Real Madridit kundër Alavesit. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, nuk ka qenë në gjendje ta ... Read More

Trashëgimtraja e Gucci-t trondit me deklaratën: Njerku abuzoi seksualisht 16 vjet me mua, nëna e gjyshja e fshehën

10/09/2020

Një dëshmi tronditëse vjen nga një trashëgimtare e Gucci-t, familjes më të famshme dhe të pëlqyer nga miliona qytetarë. Alexandra Zarini, mbesa 35-vjeçare e Aldo ... Read More

Piu cigare për 30 vjet rresht, doktorët shokohen nga mushkëritë e pacientit

21/11/2019

Janë publikuar pamjet tronditëse ku tregojnë mushkëritë e nxira nga katrani të një duhanpirësi.Në vend që të kishin ngjyrë rozë të shëndetshme, mushkëritë kishin ngjyrë ... Read More

Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë “si qymyr” të duhanpirësit 52-vjeçar, që piu një pako në ditë për 30 vjet

19/11/2019

Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet.Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e ... Read More