Tag: tregon

Nuk e keni ditur, Tea e ka kaq të bukur nënën

09/04/2021

Tea tregon nënën dhe do habiteni sa të bukur e ka. Tea Trifoni është padyshim një nga konkurrentet më të përfolura të programit “Përputhen” dhe ... Read More

Learta e ‘zbulun’ se në cilin vend është gjumi më i mirë

08/04/2021

Learta tregon se në cilin vend është gjumi më i mirë. Learta që nga dita kur është bërë nënë kujdeset për çdo detaj për të ... Read More

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin

07/04/2021

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin. Raporti i Mevlanit dhe Ledjanës siç duket vetëm se po shkon dhe po bëhet më serioz. ... Read More

Sara ekspozon kilogramët e tepërt pas lindjes

05/04/2021

Sara Hoxha pa komplekse, tregon kilogramët e tepërt pas lindjes. Partnerja e reperit tash ka bërë muaj pasi ka lindur vajzën e saj Poem Blu. ... Read More

Trajneri i Prishtinës tregon se si arriti të mposhtë Ballkanin në Suharekë

04/04/2021

Ramadani tregon se si arriti të mposhtë Ballkanin në Suharekë. Prishtina fitoi 1-0 ndaj Ballkanit në kuadër të javës së 27-të në Superligën e Kosovës. ... Read More

Ky është mëngjesi më i bukur i jetës së Elita Rudit

04/04/2021

Elita Rudi tregon mëngjesin më të bukur të jetës. Moderatorja Elita Rudi ka pak jave që u bë nënë për herë të dytë. Pas Zërit ... Read More

Pioli zbulon tri blerjet e reja

02/04/2021

Zbulohet plani: Pioli tregon 4 blerjet e reja. Sipas mediave spanjolle, skuadra e Milan po bën gati 4 transferime të futbollistëve të rinj për të ... Read More

Pas infektimit me koronavirus, kjo është gjendja e Almeda Abazit

02/04/2021

Almeda tregon se si është me shëndet pas infektimit me COVID-19. Almeda Abazi është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa pritet që së shpejti ... Read More

Adelina Tahiri pozon pranë makinës luksoze

30/03/2021

Pamje nga shtëpia luksoze e Adelinës. Bën një jetë luksoze e të cilën e tregon në secilin postim që publikon në rrjetet sociale. Këngëtarja nga ... Read More

A do të luajë Berisha kundër Spanjës, flet Challandes

30/03/2021

Challandes tregon se a do jetë Valon Berisha i gatshëm për ndeshjen kundër Spanjës. Trajneri i Kosovës në futboll, Bernard Challandes ka folur në një ... Read More

A do të luajë Ramos në ndeshjen ndaj Kosovës, flet trajneri i Spanjës

29/03/2021

Luis Enrique tregon nëse Ramos do të luaj ndaj Kosovës. Selektori i Spanjës, Luis Enrique, ka konfirmuar se pushimi i Sergio Ramosit ndaj Gjeorgjisë nuk ... Read More

Policia nuk garanton siguri, rrezikohet ndeshja Shqipëri – Angli

25/03/2021

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë me një deklaratë shtypi teksa tregon se ka mbërritur një shkresë zyrtare nga Drejtoria vendore e policisë, Tiranë, e ... Read More