Tag: tregon

Jonida tregon mënyrën se si i propozoi Besniku

23/01/2021

Jonida Vokshi tregon mënyrën se si i propozoi Besniku: Më ‘mashtroi’ se do të bënim kino-provë dhe kur u ktheva e pash në gjunjë. Aktorja ... Read More

Kur mund të debutojë ylli i tyre i ri, flet menaxheri Solskjaer

19/01/2021

Menaxheri Solskjaer tregon se kur ylli i tyre i ri mund të debutojë. Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka lavdëruar Amad Diallon duke ... Read More

Arbenita kështu e pret Feron kur ai shkon tek ajo

19/01/2021

Arbenita tregon me humor si e pret Feron kur ai shkon tek ajo. Arbenita ka zbuluar për fansat se si e pret Feron. Fero dhe ... Read More

Lola vishet e rregullohet për të dal, do ta “çmend” Dautin sonte

17/01/2021

Lola iu tregon stilin më të mirë për veshjen e stinës së dimrit. Lola gjithmonë godet në format më të mira. Ajo duke publikuar imazhe ... Read More

A duhet të vaksionohen përsonat që e kanë kaluar Covidin

16/01/2021

Specialisti i sëmundjeve infektive tregon se a duhet të vaksinohen ata që e kanë tejkaluar COVID-19. Pavarësisht infektimit fillestar, Qendra amerikane për Parandalimin dhe Kontrollin ... Read More

Flet ish-burri i Violeta Kajtazit, tregon kur dhe si e takoi për herë të parë këngëtaren

13/01/2021

Ish-burri i Violetë Kukaj tregon se e takoi këngëtaren në moshën 12-vjeçare. Violetë Kukaj së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë për pamjen ... Read More

Këto janë dy vendet ku Ozil dëshiron të luajë para pensionimit

11/01/2021

Ozil tregon dy vendet ku dëshiron të luajë para pensionimit. “Vuajtjet” e Mesut Ozilit te Arsenali siç duket do të marrin fund këtë vit. Tash ... Read More

E pyesin a ka ndërhyrje estetike, gruaja e Goldit befason me përgjigjen

11/01/2021

Bashkëshortja e Gold AG Ermira Shkodra tregon se a ka ndërhyrje estetike. Bashkëshortja e reperit Gold AG, Ermira Shkodra, është tashmë emër i njohur për ... Read More

Nusja e Gold Ag zbulon diçka që nuk e dinit për djalin e tyre

10/01/2021

Partnerja e Gold AG tregon domethënien e emrit të djalit të saj. Ajo ka arritur të kthehet në një personazh mjaft të përfolur në sajë ... Read More

Kjo pamje tregon më së miri raportin e Ermirës me vjehrrën

10/01/2021

Raportin e gruas së Gold AG me nënën e tij e tregon më së miri kjo foto. Bashkëshortja e reperit ka zbuluar marrëdhëniet me vjehrrën ... Read More

Nuk ia zbuluan fytyrën e djalit, gruaja e Goldit tregon arsyen

10/01/2021

Bashkëshortja e Goldit tregon se pse nuk ia zbulojnë fytyrën djalit. 28 nëntori përherë do të jetë i veccantë për çiftin Agushi. Ermira dhe Goldi ... Read More

Po të mos ishte këngëtare, Elvana tregon se çfarë profesioni do të kishte

08/01/2021

Këngëtarja Elvana Gjata tregon se çfarë profesioni do të kishte po të mos ishte këngëtare. Elvana Gjata është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të ... Read More