Tag: tjetër

Nxehen fort, Donaldi dhe Beatrix shijojnë një puthje tjetër

02/12/2021

Donaldi dhe Beatrix shijojnë një puthje tjetër sonte brenda shtëpisë. Dyshja siç duket kanë dashuri me njëri-tjetrin. Kjo për faktin se ata shkëmbyen puthjen e ... Read More

Ronaldo vendos tjetër rekord historik pas golit ndaj Villarreal

24/11/2021

Pas golit ndaj Villarreal, Ronaldo vendos tjetër rekord historik. Ylli i Manchester Unitedit, Cristino Ronaldo ka vendosur një tjetër rekord historik. Portugezi dje realizoi golin ... Read More

Po e kërkon gjithë Evropa, Sanches i ka sytë te kjo skuadër

22/11/2021

Renato Sanches, ndihet gati për të bërë një lëvizje tjetër të madhe drejtë Arsenalit, pasi ka dështuar më parë në Bayern Munich, dhe është i ... Read More

Solskjaer shkarkohet, United e zëvendëson atë me një super trajner

13/11/2021

Tjetër kandidat serioz për zëvendësimin e Ole Gunnar Solskjaer. Një tjetër kandidat del në skenë për zëvendësimin e Ole Gunnar Solskjaer, sigurisht nëse drejtuesit e ... Read More

Humbi mbi 20 kilogramë, në këtë gjendje ka përfunduar trupi i Gilit

13/11/2021

Gili, duket se tani më është një person tjetër. Ajo gjithmonë është komentuar për muzikën cilësore që ajo ka sjellë, por kohëve të fundit ajo ... Read More

Tha se janë shok, por Fifi nuk ndalon së puthuri Granitin

09/11/2021

Fifi dhe banori tjetër i “Big Brother VIP”, Granit Cana, po vazhdojnë të jenë më të komentuarit brenda shtëpisë. Ata vazhdimisht ngacmohen me njëri-tjetrin pavarësisht ... Read More

Ansu Fati ia jep lajmin e keq tifozëve blaugranë

07/11/2021

Një tjetër goditje për Ansu Fati . Sulmuesi i FC Barcelona-s iu desh të linte shokët e tij të skuadrës në fushën e Celta de ... Read More

PSG po e transferon veteranin e Real Madridit

07/11/2021

PSG, nuk e ka ndërmend të ndalet me transferime. Paris Saint-Germain dëshiron të transferojë një tjetër lojtar veteran nga Real Madridit, pretendon El Nacional,përcjell ORAinfo. ... Read More

Do trazoi ujërat/ Einxhel Shkira futet në “Big Brother VIP” për t’u lidhur me Donald Veshajn

30/10/2021

Herë tjetër do t’ia fusësh ti Borës, po do t’ia fusësh vërtet, e ke obligative”, ishte porosia që vëllai binjak, Romeo, i dha Donald Veshajt, ... Read More

Fifi rrëfen se si i shtoi 25 kilogram për tre muaj

27/10/2021

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram. Big Brother po sjellë histori dhe ngjarje interesante çdo ditë e më shumë. ... Read More

Skënderbeu bie edhe në shtëpi, Dinamos i mjafton një gol për t’u rikthyer te suksesi

24/10/2021

Një tjetër fitore me 1 gol këtë javë. Pas tre barazimeve radhazi dhe një humbjeje, Dinamo më në fund rikthehet te fitorja. E arrin në ... Read More

E kryer! Salah konfirmon se ku dëshiron të luajë dhe në cilën ligë

22/10/2021

Mohamed Salah do të donte të kalonte pjesën tjetër të karrierës së tij në Liverpool, por thotë se e ardhmja e tij “varet nga klubi”. ... Read More