Tag: tërheq

Rita Ora publikon këngën “Bang”, fokusi tek veshjet tradicionale shqiptare

12/02/2021

Rita Ora nxjerr këngën “Bang” ku tërheq vëmendjen me veshjet tradicionale shqiptare. Artistja shqiptare, Rita Ora, ditëve të fundit ka marrë vëmendje të madhe për ... Read More

Duda Balje ‘shkrihet’ pas këtij ish-deputetit kosovar, e pranon vet!

20/12/2020

Duda Balje zbulon emrin e deputetit kosovar që e tërheq më shumë fizikisht. Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, e ftuar në emisionin “Shiko ... Read More

Kapën gjarprin që peshonte 45 kg, ia çanë barkun dhe ja çfarë gjetën

01/12/2020

Mesa duket Florida është vendi i cili i tërheq shumë gjarpërinjtë e përmasave të mëdha. Ekspertët e kafshëve aty besojnë se mishi i drerit është ... Read More

Adrola Dushi si asnjëherë më parë, modelja pozon topless

24/11/2020

Adrola Dushi, një nga modelet më të suksesshme shqiptare vazhdimisht tërheq vëmendjen e fansave me fotot dhe videot e ndryshme që poston në rrjetet sociale. ... Read More

Wanda Nara ngre temperaturat, reklamon të pasmet në rrjetet sociale

05/11/2020

Ajo di si të tërheq vëmendjen e të gjithëve. Wanda Nara e ka verë gjatë gjithë kohës. Ditët e fundit ajo ka ndezur sërish rrjetet ... Read More

“E nxehtë”, vajza e ish-deputetes shqiptare seksi me bikini

16/06/2020

Ada Deda, vajza e ish-deputetes, Albina Deda, në jo pak raste tërheq vëmendjen e fansave me pozat “hot” që publikon në rrjetet sociale. E tillë ... Read More

Ja kush mund të jetë trilioneri i parë në botë

16/05/2020

Pasuria e Jeff Bezos po tërheq vëmendjen në Twitter sepse pretendohet që ai mund të jetë trilioneri i parë në botë, falë fitimeve të Amazon ... Read More

Pjeshkë apo kumbull? Fansi e provokoi, Hygerta Sako e lë pa fjalë

06/05/2020

Hygerta Sako është padyshim një ikonë bukurie, por përpos kësaj, tërheq vëmendjen e publikut edhe si gazetare e zonja sportive. Mirëpo, nuk janë vetëm këto ... Read More

“Spec i kuq edhe içik i mbushur”, Kejvina i vë “flakën” Instagram-it me videon e postuar

26/02/2020

Modelja Kejvina Kthella herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me fotot apo video-t  që poston në rrjetin e saj social “Instagram”. Kjo ka ... Read More

Melinda vjen me një pozë atraktive e ulur mbi bilardo

24/02/2020

Duke qenë se veçohet për dukjen e saj, Melinda Ademi tërheq interesimin e faqeve rozë përmes fotografive që i shpërndan në rrjetet sociale. Së fundmi, ... Read More

Foto/ Duke gatuar me të brendshme në kuzhinë, kjo është amvisa për të cilën bëhet fjalë

11/02/2020

Aurela Hoxha, e cila është një ndër modelet më të komentuara, gjithmonë tërheq vëmendje me fotot që poston herë pas herë në rrjetet sociale. Me ... Read More

Tri skuadra vihen pas mbrojtësit të Juventusit

02/11/2019

10:11 | 11/02/2019 Mbrojtësi i Juventusit, Merih Demiral po tërheq vëmendjen e disa skuadrave evropiane, pavarësisht se ka bërë vetëm një paraqitje për kampionët e ... Read More