Tag: tepër

Fotoja super-seksi e Kejvinës, modelja pozon me të brendshme të kuqe transparente

26/12/2020

Kejvina Kthella ka postuar një foto tepër sensuale të saj në “Instagram”, që i ka bërë edhe vajzat të marrosen pas trupit të saj. Në ... Read More

“I jam lutur Zotit të më marrë mua, jo atë”, Mimi Kodheli rrëfen momentin e vështirë më bashkëshortin

21/12/2020

Mimi Kodheli ka rrëfyer për publikun një përjetim të sajin tepër personal.  Duke folur së fundmi për dashuritë më të madhe të jetës së saj ... Read More

Humbja nga Atalanta, ky është reagimi i Kloppit

26/11/2020

Jurgen Klopp pa një ndeshje ‘tepër të fortë’ me Atalantan, por në fund të fundit e cilësoi si ‘një humbje e merituar’ për skuadrën e ... Read More

Përtypni aspirinën për efekt maksimal

07/11/2020

Personat të cilët kanë pasur dhe kanë probleme me zemrën, kanë shumë më tepër dobi nga aspirina nëse e përtypin atë, sesa kur e marrin ... Read More

Ish-bashkëshorti u dënua për vrasje, Eli Fara tregon si i kërkoi divorcin në burg

19/10/2020

Këngëtarja e njohur Eli Fara ka rrëfyer më tepër rreth jetës së saj private në të shkuarën. E ftuar së fundmi në rubrikën “Tani mund ... Read More

Fjoralba Ponari prezanton më në fund të dashurin

13/09/2020

Moderatorja simpatike, Fjoralba Ponari, gjithmonë ka qenë tepër e rezervuar për jetën e saj private. Kohë më parë ajo ka pranuar që është në një ... Read More

Kura me hudhër për largimin e peshës së tepërt

13/07/2020

Pesha e tepër tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo zonën abdominale. Një problem ... Read More

Format e gishtërinjve zbulojnë aspekte intime të njerëzve

19/06/2020

Duket se gishtat mund të tregojnë shumë më tepër sesa ju mendoni… Nëse gjatësia e gishtit të vogël përshkruan dashurinë dhe vijat në pëllëmbët e ... Read More

Zgjidhjet më të mira natyrale për gurët në veshka

04/04/2020

Gurët në veshka prekin rreth 10% të popullsisë në botë. Për të mësuar më tepër mbi disa zgjidhe natyrale për shëndetin, AgroWeb.org ju fton të ... Read More

Horoskopi për sot, ja çfarë parashikojnë yjet për ju!

06/12/2019

Mos lejoni që komenti i keq i dikujt të të mbajë larg nga ata. Përkundrazi, bëhuni tepër i mirë. Respektojini ata më shumë sesa të ... Read More

10 vlera shëndetësore të gështenjës

23/10/2019

Të pjekura apo të ziera, gështenjat janë mbretëresha e tavolinës së vjeshtës. Tepër të shijshme dhe super energjike, janë kurë shumë e mirë për shëndetin ... Read More

Kjo erëz bën mrekulli, si ju mbron nga kanceri

18/10/2019

Në Indi, aty ku konsumi i tij është tepër i lartë, është vënë re se ka shumë pak raste të kancerit në zorrë mes popullsisë.Një ... Read More