Tag: tejet

Fifi më në fund bën publike ‘lidhjen’ me Fatjonin, shfaqen bashkë në shtrat

02/03/2021

Filloreta Raçi vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, ... Read More

Një kaçurele tejet tërheqëse, Adelina do ta ‘çmend’ burrin me pamjen e fundit

01/03/2021

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës ... Read More

Mërzitet Shkurta, e kujton këtë person që ndërroi jetë një vit më parë

01/03/2021

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë. Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më ... Read More

Mimoza kalon vikendin me familje, por gjithë vëmendjen mori ky detaj

28/02/2021

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar. Që nga fillimi ajo u bë e preferuara e publikut, përcjell ... Read More

E veshur me fustan të shkurt e të ngushtë, Mimoza ekspozon trupin si ‘peshk’

28/02/2021

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar. Që nga fillimi ajo u bë e preferuara e publikut, përcjell ... Read More

Nuk i shpëton as Violeta, shikoni këtë ‘ndërhyrje’ të papritur të saj

26/02/2021

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj ... Read More

Majlinda ‘ndez’ rrjetin, shfaqet provokuese me këtë veshje

26/02/2021

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik. U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, ... Read More

“Kam nevojë për vitaminën D’, Afrona shfaqet në këtë gjendje

25/02/2021

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë. Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për ... Read More

Si zonjë, Adelina publikon ku shfaqet tepër serioze

24/02/2021

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës ... Read More

Fifi do të shëndoshet sërish, shikoni veprimin e saj

22/02/2021

Filloreta Raçi vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, ... Read More

Adelina fotografohet brenda veturës luksoze, por vëmendje merr diçka tjetër

20/02/2021

Adelina fotografohet në veturë. Adelina Tahiri është një fytyrë tejet e njohur në mediat rozë. Pasi që ajo ka një përkushtim të madh tek vetja, ... Read More

Lola e Dautit bëhet gati për të dal, po duket si ‘kukull’

20/02/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More