Tag: takim

Shqipëria mposhtet nga Çekia në miqësore

08/06/2021

Kombëtarja e Shqipërisë është ndeshur me Çekinë në kuadër të një miqësore. Në këtë takim pati një dinamikë të madhe dhe disa tensione ndërmjet Kombëtareve, ... Read More

Kjo ishte macja e zezë për Man Cityn

30/05/2021

Manchester City është mundur 1-0 në finale të Ligës së Kampionëve nga Chelsea. Në këtë takim, Kai Havertz realizoi golin e vetëm dhe atë të ... Read More

Horoskopi për ditën e sotme – ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

29/05/2021

Dashi Ju mund të ngarkoheni për të organizuar një mbledhje ose takim me miqtë në shtëpinë tuaj. Në fillim kjo mund t’ju fusë në panik ... Read More

Inter pasi u shpall kampion tregon ‘dhëmbët’, po i transferon dy yje nga Bundesliga

04/05/2021

Fali Ramadani takim me Marottan: Ofron 2 yjet e Bundesligës. Një takim është zhvilluar në mes të agjentit Fali Ramadani dhe Beppe Marottas sa i ... Read More

Sarri merr drejtimin e skuadrës së madhe italiane

13/04/2021

Sarri në bisedime me klubin e njohur italian. Roma thuhet se ka planifikuar një takim me ish-trajnerin e Napolit dhe Juventusit, Maurizio Sarri këtë javë. ... Read More

Mevlani deklarohet për Ledjanën, kjo është përgjigja e saj

30/03/2021

Sot në Për’Puthen ëstë transmetuar takimi i Mevlanit dhe Ledjanës. Mendohet të jetë një takim sqarues për ta për të dalë në një përfundim, nëse ... Read More

Besar Halimi vjen me deklaratë befasuese pas fitores ndaj Lituanisë

24/03/2021

4 me 0 Kombëtarja e Kosovës e ka mposhtur Lituaninë me rezultat të thellë 4-0 në takim miqësor të zhvilluar sonte mbrëma në Prishtinë. Në ... Read More

Zyrtarët e UEFA-së vizitojnë FFK-në, çka u bisedua?

13/03/2021

Zyrtarët e UEFA-së vizitojnë FFK-në. Sot presidenti Agim Ademi priti në takim Drejtorin e Federatave Kombëtare në UEFA, Zoran Lakovic bashkë me Denis Bastarin, menaxher ... Read More

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” zbulon të fshehtat e emisionit: Olsa cakton takimet e vajzave

12/03/2021

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Eri Aga zbuloi se kishte dashur kohë më parë të zhvillonte një takim me helikopter me Ledjanën, por produksioni nuk e kishte ... Read More

Kush me kë ishte acaruar? Ky ishte debati i ‘fuqishëm’ mes Andit dhe Jasminës

02/03/2021

Të dy tashmë janë shumë të përfolur. Jasmina dhe Andi dolën bashkë në një takim sqarues, pas konflikteve që kanë pasur me njëri-tjetrin. Jasmina ka ... Read More

Më në fund Andi dhe Melisa konfirmojnë lidhjen, publikojnë video së bashku

18/02/2021

I mbajnë fjalët, Andi del në takim me Melisën. Me publikimet e tyre, kanë arritur që të trullosnin mendjen e të gjithëve. Ishte Andi ai ... Read More

Prekje, puthje e përqafime në takimin e Jasminës dhe Andit

10/02/2021

Jasmina dhe Andi nuk kursejnë përkëdheljet e flirtimet në takim. Prekje, përqafime, flirtime, një takim mjaft romantik ndodhi këtë javë mes Jasminës dhe Andit. Duket ... Read More