Tag: super

Chelsea – Manchester City, këto janë formacionet zyrtare

03/01/2021

Sonte (e diele) në kuadër të xhiros së 17-të të Premierligës do zhvillohet super derbi mes Chelseas dhe Manchester Cityt. Skuadra mysafire në tri përballjet ... Read More

Këto ushqime do të rrisin energjinë tuaj gjatë festave

23/12/2020

Festat mund t’ju ​​lënë shumë të lodhur dhe të rraskapitur. Por, ka disa super ushqime të shijshme do të rrisin disponimin tuaj dhe do t’ju ... Read More

Belkizi na njofton me ‘bishën’ e saj, cili do të jetë reagimi i Milotit?

16/12/2020

Gruaja e Milot Rashicës pozon nga vetura super luksoze. Belkiz Kera, bashkëshortja e futbollistit të famshëm kosovar, Milot Rashica jo rrallë herë publikon fotografi nga ... Read More

Harrojni të gjitha, vajza e Dulit qenka një super femër

12/12/2020

Vajza e Dulit qenka bërë një super femër. Duli është një këngëtar i dalluar në skenën muzikore. Ai me tekstet e tij të veçanta gjithmonë ... Read More

Barcelona – Juventus, formacionet e mundshme

08/12/2020

Formacionet e mundshme: Barcelona – Juventus. Sonte (e martë) do zhvillohet super sfida mes Barcelonës dhe Juventusit, në kuadër të xhiros së fundit të fazës ... Read More

Hazard rrezikon të mungojë në këto super përballje

30/11/2020

Real Madridi në frikë, Hazard rrezikon të mungojë në këto super përballje. Sulmuesi i Real Madridit, Eden Hazard rrezikon të mungojë tri javë pas lëndimit ... Read More

Këto super ndeshje na presin sot në Ligën e Kampionëve

24/11/2020

Liga e Kampionëve rikthehet me tetë super derbi. Sonte (e martë) do zhvillohen tetë ndeshje në kuadër të Ligës së Kampionëve. Në garën më prestigjioze ... Read More

Milan gjen zëvendësuesin e Ibrahimovicit

15/11/2020

Milani e do Malen si zëvendësues të Ibrahimovicit. Zlatan Ibrahimovic po ngroh motorët për super ndeshjen kundër Napolit, që shënon rikthimin e kampionatit pas pauzës ... Read More

Rikthehet Liga e Kampionëve me super sfida, sonte vëmendja në Madrid

03/11/2020

Liga e Kampionëve rikthehet sonte me super sfida, vëmendja në Madrid. Xhiroja e tretë e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve rikthehet sonte me ... Read More

Shndrit pas lindjes së Diellit, Arbana Osmani zbulon dhuratat e partnerit

24/10/2020

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, është shfaqur në super formë 5 ditë pas lindjes së dytë të saj. Ajo ka sjellë në jetë një djalë ... Read More

U përfol shumë për super-femrën në klipin e Dafina Zeqirit, mësoni se kush është ajo

23/10/2020

Mësoni se kush është super femra, në klipin e Dafina Zeqirit. Dafina Zeqiri gjatë ditës së djeshme ka publikuar klipin e këngës “Zili Zili”. Projekti ... Read More

“Mehmet Kosova” një burrë i dashur, i bën gruas super dhurata

20/10/2020

Baba për herë të parë, “Mehmet Kosova” i bën gruas super dhurata. Aktori turk Kenan Imirzalioglu i njohur për rolin e “Mehmet Kosovës” shumë shpejt ... Read More