Tag: sulmin

Milan me super transferim nga Amerika Latine

11/10/2021

Milani po shikon gjithashtu nga Amerika për të forcuar sulmin. Rossonerët – siç raportohet nga ‘TodoFichajes’ – do të kishin në shënjestër Yeferson Soteldo. Ai ... Read More

Real i heqë qafe katër lojtarë, synon transfrimin e Haaland-it

11/10/2021

Nuk është sekret që Real Madrid ka Erling Haaland si synim të transferimit për sulmin e tyre. Për të arritur te sulmuesi i ri, por ... Read More

Arsenal i vihet pas super-sulmuesit

30/09/2021

Arsenali, është pas sulmuesit të Sevillas, Youssef En-Nesyri dhe shpreson se ai mund të gjallërojë sulmin e tyre jokonsistent, zbulon La Razon. Topçinjtë shpresojnë se ... Read More

Lajmi i fundit nga Italia, Lukaku afër transferimit në Chelsea

04/08/2021

Chelsea është gati për sulmin vendimtar ndaj Romelu Lukaku. Siç kemi thënë në orët e fundit, nëse arrin një ofertë prej më shumë se 110 ... Read More

Revulocion i madh: Sarri e do treshen shqiptare Rashica – Muriqi – Shaqiri në sulmin e Lazios

07/06/2021

Corriere dello Sport: Sarri e do treshen shqiptare Rashica – Muriqi – Shaqiri në sulmin e Lazios. Lazio është shumë afër të arrijë marrëveshje me ... Read More

Raiola i propozon talentin e ri holandez, Milani i kthen këtë përgjigje!

15/05/2021

Për sulmin, përveç Vlahovic dhe Belotti, duhet marrë parasysh edhe një tjetër emër dhe që konsiderohet si një futbollist zbulim në Holandë. Po flasim për ... Read More

U rrah dhe gati u përdhunua në sy të djalit, prezantuesja publikon pamjet e rënda

22/04/2021

Prezantuesja televizive Anastasia Lugovaya e emisionit “Inter” ka rikujtuar në rrjetet sociale sulmin brutal nga Vitaly Rudzko në tren me të birin. Sulmuesi që rrahu ... Read More

Sulmohet WhatsApp

14/05/2019

WhatsApp zbulon sulmin e “synuar” të vëzhgimit. Hakerët ishin në gjendje të instalojnë në distancë softuerin e mbikqyrjes në faqe dhe pajisje të tjera duke ... Read More

Qeni mund të nuhasë sulmin epileptik para se ai të ndodhë dhe kështu t’jua shpëtojë jetën

10/05/2019

Në Francë është zbuluar që qentë mund të nuhasin sulmin epileptik Qeni vërtet është miku më i mirë i njeriut. Hulumtimi i ri në Universitetin ... Read More

Komuna e Mitrovicës dënon sulmin ndaj drejtorit dhe zyrtarëve të kompanisë Rajonale të Mbeturinave ”Uniteti”

25/04/2019

Komuna e Mitrovicës ka dënuar sulmin fizik ndaj drejtorit, zyrtarëve të kompanisë “Uniteti” dhe zyrtarëve policorë, të cilët kanë pësuar lëndime trupore derisa ishin të ... Read More

Rashiq: Asnjëherë nuk ka pasur më shumë urrejtje mes serbëve

21/03/2019

Kryetari i Partisë Demokratike Progresiste, Nenad Rashiq, ka folur për sulmin që i është bërë deputetit të Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq nga zyrtarë të ... Read More

Thaçi: Sulmi ndaj Petroviqit, sulm ndaj fjalës së lirë

20/03/2019

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka dënuar sulmin e sotëm ndaj deputetit të Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq. Thaçi ka thënë se sulmi ndaj Petroviqit, ... Read More