Tag: sociale

Dafina Zeqiri i nënshtrohet operacionit delikat: Kanë qenë 5 javë të gjata

27/02/2021

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka zbuluar me anë të një postimi në rrjetet sociale se i është nënshtruar një operacioni delikat në gju, pas dëmtimit të ... Read More

Ish-banorja e “Big Brother” rrëfen historinë prekëse të abortit: E dija që nuk kishte shpëtim, barku ishte mbushur me gjak

27/02/2021

Ish-banorja e “Big Brother” Gerta Shino është gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit më tepër detaje nga jeta personale. Së fundmi Gerta ... Read More

Ardit Gjebrea fiton betejën me Covid-19: Do më duhet pak kohë sa të ndez të 5-të motorët!

24/02/2021

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se e ka fituar betejën me Covid-19. Gjebrea falenderon mjekun Adrian Jorgjin ... Read More

“Do vëmendje nga ata që nuk ta kanë dhënë kurrë”, nis sherri mes elvisit dhe Shqipes

23/02/2021

Shqipja dhe Elivisi kanë nisur një sherr në rrjete sociale. Së fundmi në studion e “Përputhen”, ka ndodhur një sherr mes Juljanit që e quajti ... Read More

Nuk përmbahet Zaimina Vasjari, pozon gjysmë e zhveshur nga vaska

19/02/2021

Zaimina Vasjari ka pozuar e ‘nxehtë’ në rrjete sociale. Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është një nga emrat shumë të përfolur për publikun e ... Read More

Cristiano Ronaldo i pari që arriti mbi 500 milionë ndjekës në rrjetet sociale

12/02/2021

Ronaldo bëhet personi i parë që arrin mbi 500 milionë ndjekës në rrjetet sociale. Cristiano Ronaldo po vazhdon të thyejë rekorde si në fushën e ... Read More

Rozana Radi rrënqeth me dedikimin për prindërit e ndjerë: Harroja që s’do t’ju kisha gjithmonë

12/02/2021

Këngëtarja Rozana Radi ka bërë një postim prekës në rrjetet sociale, për prindërit e saj, të cilët i ka humbur disa vitë më parë. Rozana ... Read More

Bes Kallaku e bën për ujë të ftohtë Xhensilën, ja reagimi i këngëtares

11/02/2021

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një prej çifteve më të ndjekur në rrjete sociale, ku janë gjithmonë aktivë, duke ndarë momente të ndryshme nga përditshmëria. ... Read More

Dalin pamjet: Çka po bëjnë konkurrentët e Përputhen mbrapa në veturë?

05/02/2021

Një video është shpërndarë ditëve të fundit në rrjete sociale. Sipas raportimeve të mediave në Shqipëri, aty thuhet se shihen dy konkurentë të emisionit Përputhen. ... Read More

Stresi sulmon Tean dhe “Për’puthen”: Boll më me bukuroshe fallco

04/02/2021

Reperi i njohur, Stresi ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale pas bujës së madhe që shkaktuan fotot e Teas dhe Beartit ... Read More

Linda Halimi “rrit” temperaturat, çmend fansat me pozat provokuese

30/01/2021

Këngëtarja e njohur Linda Halimi është shumë aktive në rrjete sociale, ndërsa shpesh herë publikon foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundmi me pozat e ... Read More

Mërgimtari gati e bëri gjyshen për spital, pasi donte ta martonte me zor

28/01/2021

Me hapjen dhe popullarizimin e rrjeteve sociale, kemi rast të njihemi me shumë më shumë njerëz. Ka persona të cilët janë bërë të famshëm vetëm ... Read More