Tag: Social

Arbër Zeneli po përjeton momente të vështira personal, largohet edhe nga Instagrami!

29/07/2021

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli s’do të jetë më aktiv në rrjetin social, Instagram. Ai, përmes një postimi në Instagram, konfirmoi se për ... Read More

Surpriza/ Rashica lë Werder Bremen dhe largohet nga Gjermania. Klubi I ri e prezanton menjëherë

23/06/2021

Sulmuesi kosovar Milot Rashica, nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”, ka njoftuar largimin nga skuadra e Werder Bremen dhe ka falenderua të gjithë për ... Read More

U godit fort me top në bark, humb jetën në spital portieri portugez

18/05/2021

Portieri Ricardo Costa, i cili ishte gjithashtu drejtor i klubit Centro Social da Bufarda, ka gjetur vdekjen, pasi u godit fort me top në zonën ... Read More

Pse bebet në jetimore nuk qajnë?

29/04/2021

Pak kohë më parë një nënë nga Uganda tregoj në rrjetin social Facebook arsyen pse bebet në jetimore nuk qajnë. Dayna Magër postoi një foto ... Read More

Përse bebet në jetimore nuk qajnë?

29/04/2021

Pak kohë më parë një nënë nga Uganda zbuloi në rrjetin social Facebook arsyen e trishtë përse bebet në jetimore nuk qajnë. Dayna Magër postoi ... Read More

TikTok nën vëzhgim për shkak të një sfide të çuditshme, flasin ekspertët

25/01/2021

Rrjeti social TikTok nën vëzhgim për shkak të një sfide të çuditshme. Autoritetet rregullatore italiane kanë urdhëruar që TikToku t’i bllokojë llogaritë e përdoruesve moshën ... Read More

Dashuri deri në ‘qiell’, Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë

14/01/2021

Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë. Dafina Zeqiri në rrjetin social “Instagram” ka shpërndarë një fotografi duke u puthur me të dashurin e ... Read More

Vjen edhe reagimi i Xhakës pas kritikave

26/12/2020

Xhaka reagon. Mesfushori i Arsenal, Granit Xhaka ka reaguar në rrjetin e tij social, Facebook, pas fitores së Arsenalit ndaj Chelseat në kuadër të xhiros ... Read More

Edi Rama i uron ditëlindjen aktorit Binaj: Nuk jam tërbuar kurrë nga artistë si ai, i uroj sozisë time gazmore shëndetin

12/10/2020

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ ka uruar për ditëlindje aktorit Florjan Binaj, i cili sic shkruan dhe Rama ... Read More

“Na kujtojnë pasanikë”, Elton Deda reagon ashpër ndaj vendimit për muzikën: Po shkojmë drejt falimentit!

26/09/2020

Elton Deda ka reaguar ashpër përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ndërsa tregon se sa pesimist është bërë për të ardhmen e muzikës, sepse ... Read More

“Ku e bëni tualetin ju mi gra”? Bes Kallaku do t’ju shkrijë së qeshuri me videon e fundit pranë Ajkës

23/09/2020

Bes Kallaku do t’iu shkrijë së qeshuri me videon e fundit të postuar në rrjetin social. Kush ka vajza dhe nuk i është bindur për ... Read More

“Ku e bëni tualetin ju mi gra”? Bes Kallakut do t’ju shkrijë së qeshuri me videon e fundit pranë Ajkës

23/09/2020

Bes Kallaku do t’iu shkrijë së qeshuri me videon e fundit të postuar në rrjetin social. Kush ka vajza dhe nuk i është bindur për ... Read More