Tag: situatën

Konfirmohet lajmi i mrekullueshëm për Romën

14/11/2021

Agjenti i Spinazzolas flet për situatën e mbrojtësit, tregon kur pritet të kthehet. Agjenti Davide Lippi ka zbuluar se mbrojtësi i Romës dhe Italisë, Leonardo ... Read More

Milan afër transferit të madh nga Atletico Madrid

28/10/2021

Milan po monitoron edhe një herë situatën rreth Angel Correa-s pasi argjentinasi mund të largohet nga Atletico Madrid. Atletico Madrid është kampioni në fuqi i ... Read More

Bëhet nami, De Ligt po largohet nga Juventusi

22/10/2021

Matthijs de Ligt, nuk është i kënaqur me situatën e Juventusit në Torino, i cili po kalon një nga momentet më të vështira në 10 ... Read More

Man City e do yllin e Barcelonës

03/10/2021

Ekipi i Pep Guardiolës, nuk e ka ndërmend të ndalet me transferime. Manchester City, po monitoron situatën e Sergi Robertos në Barcelonë zbulon Calcio Mercato. ... Read More

Manchester City me transferim spektakolar nga Barcelona

03/10/2021

Man City, i interesuar për shërbimet e Sergi Robertos. Manchester City po monitoron situatën e Sergi Robertos të Barcelonës, sipas “Calcio Mercato”. E ardhmja e ... Read More

Donnarumma shpreh paknaqësi, përgjigjet Pochettino

28/09/2021

Pochettino flet për situatën e Donnarummas. Trajneri i Paris Saint-Germain, Mauricio Pochettino tha se ka një atmosferë të mirë midis Keylor Navas dhe Gigio Donnarumma ... Read More

Milan nuk heq dorë nga ylli i Atalantas, por del një problem

18/08/2021

Milan është ende duke monitoruar situatën përreth Josip Ilicic, por Atalanta po tregohet e vështirë për t’u përballuar. Kohët e fundit u raportua nga Sky ... Read More

COVID-19, gazetari tregon situatën në COVID-1: Aktualisht ndodhen 30 të shtruar, 2 në gjendje të rëndë

09/08/2021

Gazetari Erion Skëndaj, ka raportuar për “BalkanWeb”, situatën aktuale në Spitalin COVID 1 në QSUT. Ai ka thënë se aktualisht në këtë spital ka rreth ... Read More

Mbyllen Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”, SHBA e para me medalje ari, Kosova në vendin e 42-të

08/08/2021

Përfundojnë Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”. Një sukses për situatën e vështirë në të cilën u zhvillua kjo olimpiadë. E nisur zyrtarisht më 23 korrik, Olimpiada ... Read More

A po largohet Lautaro nga Interi, e zbulon agjenti i lojtarit

08/08/2021

Agjenti i Lautaro Martinez, Alejandro Camano, ka komentuar situatën e fundit të krijuar rreth lojtarit argjentinas. Martinez po lidhet me një kalim të mundshëm te ... Read More

E pranon agjenti i Kessie, kjo po ndodh tani me Interin

29/06/2021

Agjenti Massimo Brambati ka paralajmëruar AC Milanin lidhur me situatën momentale të mesfushorit Franck Kessie. Kessie ishte ndër lojtarët kyç që i ndihmoi “Rossonerëve” të ... Read More

Ziyech – Milan, vetëm kështu mund të ndodh transferimi i tij

17/06/2021

Milani vazhdon të monitorojë situatën e Hakim Ziyech, një lojtar që mund të largohet nga Chelsea sepse nuk ka raporte të mira me trajnerin Tuchel. ... Read More