Tag: shumë

E dhimbshme: Aktorja shumë e njohur ndërron jetë në moshën 26-vjeçare

26/01/2021

Aktorja shumë e njohur ka ndërruar jetë në moshën 26-vjeçare. Song Yoo-jung, ylli televiziv i Koresë së Jugut, ka vdekur në moshën 26 vjeçare. Aktorja ... Read More

Çfarë ndodhi me Einxhel Shkirën? Moderatorja shpërthen ndaj meshkujve: Fodulla, prepotent ndaj femrave

26/01/2021

Einxhel Shkira ditët e fundit ka qenë shumë e ashpër në rrjetet sociale. Nuk dihet nëse ky shpërthim i saj ka lidhje me ndonjë episod ... Read More

Big Mama vishet në fustan të lëkurës, shfaqet më tërheqëse se kurrë

25/01/2021

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia shumë e pëlqyer për publikun. Krahas karrierës si këngëtare, Big Mama është shumë e përfolur për jetën e ... Read More

Edona sjell foton më të ëmbël me fëmijët para pasqyrës

25/01/2021

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare. Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo. Edona përveç që ... Read More

Kjo është fotografia e Gëzimes që vazhdon të jetë më e shpërndara

25/01/2021

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa ... Read More

Nuk e kishim ditur që Rina Balaj është një nuse kaq tradicionale

25/01/2021

Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Rina është shumë aktive në ... Read More

Duke përkëdhelur barkun e rrumbullakosur, Almeda vjen me këtë foto para pasqyrës

24/01/2021

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare. Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e ... Read More

Marina Shkelëqu në fustan plot me xixa, por ja sa pagoi për të

24/01/2021

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo. Marinën ... Read More

Zlatan Ibrahimovic ironizon me Zapatan: Kam shënuar më shumë gola sesa që ke ti ndeshje gjatë gjithë karrierës

24/01/2021

Ibrahimovic thumboi Zapatan në fund të ndeshjes: Kam shënuar më shumë gola sesa që ke ti ndeshje gjatë gjithë karrierës. Zlatan Ibrahimovic nuk ishte me ... Read More

Fifi në lidhje me Fationin? – A është kjo arsyeja e largimit nga emisioni?

23/01/2021

A është kjo arsyeja e largimit të tij? Këngëtarja, Fifi është përfolur mjaftë shumë kohëve të fundit për një lidhje me ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Fatjonin. ... Read More

Pak ditë para lindjes, Leonita publikon foton me të ëmbël nga dhoma e gjumit

23/01/2021

Futbollisti i mirënjohur, Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i pëlqyer në publik. Ata janë përherë në qendër të medieve ... Read More

Prapaskenat e arratisjes së Fjolla Morinës. Nga mashtrimi për moshën, te largimi së bashku me partnerin e saj

23/01/2021

Ky vit duket se ka qenë shumë i larmishëm për Fjolla Morinën. Pasi gjeti dashurinë, ajo u përball me disa probleme me drejtësinë. Këngëtarja u ... Read More