Tag: shtruar

Silvio Berlusconi përfundon në spital, ja arsyeja

14/01/2021

Berlusconi shtrohet në spital, kjo është arsyeja. Silvio Berlusconi është shtruar në spital dhe thuhet se është në gjendje jo të mirë. Ish-presidenti i AC ... Read More

Studimi, zbulohen simptomat që mbeten pas shërimit nga Covid-19

12/01/2021

Shumica e pacientëve që kanë qënë shtruar në spital me Covid-19 ende vuajnë disa simptoma, përfshirë lodhje dhe vështirësi në gjumë, gjashtë muaj pas shërimit, ... Read More

“Flamë e keqe”, infektohet me Covid këngëtari i njohur, pubikon foton me maskë oksigjeni nga spitali

30/12/2020

Këngëtari Kujtim Prodani është infektuar me koronavirus, dhe ndodhet i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi” të njohur ndryshe si spitali Covid 2 në Tiranë. Lajmin ... Read More

Lajmi i fundit: Maradona shtrihet në spital

03/11/2020

Maradona shtrihet në spital. Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Maradona, është shtruar në spital. Mjeku personal i tij, Leopoldo Luque, ka njoftuar se pacienti i ... Read More

Modelja e njohur shtrohet me urgjencë në spital për shkak të komplikacioneve nga shtatzënia

30/09/2020

Modelja e njohur Chrissy Teigen, është shtruar me urgjencë në spital. Meidat bëjnë me dije se ajo është bërë keq për shkak të komplikacioneve që ... Read More

Nëna e Nora Istrefit përfundon në spital, ja si është gjendja e saj shëndetësore

22/09/2020

Nëna e dy këngëtareve të njohura, Nora dhe Era Istrefi është shtruar në spital dhe i është nënshtruar një operacioni. Lajmin e bëri me dije ... Read More

U shërua nga COVID-19/ Ukrahinasen e presin me lule jashtë Infektivit

07/06/2020

Një shtetase ukrahinase ka lënë Infektivin, pasi prej kohësh ishte e shtruar në spital. E prekur nga Koronavirus në Sarandë, ajo u shtrua tek Infektivi ... Read More

I ati në gjendje të keqe shëndetësore, Morena ndan video prekëse: E di që ti s’do të dorëzohesh kurrë

07/05/2020

I ati i këngëtares Morena Taraku ka pasur disa komplikacione me shëndetin dhe si rrjedhojë është shtruar në spital. Këtë e ka treguar vetë Morena ... Read More

Aktori i njohur pëson hemoragji cerebrale, shtrohet në QSUT

19/04/2020

Aktori i njohur Bruno Shllaku është shtruar në Qendrën Spitalore Universitare në Tiranë (QSUT), pasi ka pësuar hemoragji cerebrale. Fatmirësisht gjendja shëndetësore e tij është ... Read More

Këngëtarja e njohur frikësohet se do mbetet e verbër

19/05/2019

18:39 | 05/19/2019 Mel B mund të përfundojë e verbër pas problemeve të fundit. Mel B është shtruar në spital ditën e premte për shkak ... Read More

Trump shtron iftar në Shtëpinë e Bardhë, ambasadorja Çitaku ulet përkrah tij (Foto/Video)

14/05/2019

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ka shtruar iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës ... Read More

Haradinaj e Thaçi lënë anash akuzat ndaj njëri-tjetrit, i bashkon iftari

13/05/2019

Kryeministri Ramush Haradinaj ka shtruar sonte një iftar për nder të kryetarit myftiut Naim Tërnava dhe bashkëpunëtorëve të tij, e aty, përveç anëtarëve të kabinetit ... Read More