Tag: shoqëruar

Arjola Shehu tregon si e hoqën papritur nga puna në televizion

12/02/2020

Moderatorja e njohur, Arjola Shehu këtë sezon na ka shoqëruar me emisionin “Ditë e re”, ku prezanton krah Kelvin Kadilit. E ftuar në emisionin e ... Read More

Ja sa duhet të lëvizni gjatë ditës

29/11/2019

Kjo çon në një mënyrë jetese pasive duke u shoqëruar me vdekshmëri më të lartë dhe shumë sëmundje të rënda. Prandaj një sasi e caktuar ... Read More

Ja çfarë thotë horoskopi sot për ju

23/06/2019

Dashi Kjo e diel do të jetë e shoqëruar me ulje-ngritje. Kjo gjë kërkon që të tregoheni të kujdesshëm si në punë edhe në dashuri. ... Read More

Mundësia e fokusit të kamerës së Huawei P30 deri në 50X, shqetësim për spiunim (Video)

25/05/2019

Lansimin e Huawei P30 dhe P30 Pro e kanë shoqëruar shumë lajme kontroverse, ndërsa shqetësim po shkakton edhe kamera e fuqishme. Gjatë prezantimit të tyre ... Read More

Veseli viziton ekspozitën për 1,024 fëmijët e vrarë gjatë luftës – kërkon drejtësi

18/05/2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Violeta, e ka vizituar sot ekspozitën “Na ishte ... Read More

E sulmon bashkëshorten, arrestohet

13/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë, dhe i njëjti është shoqëruar në stacionin policor, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë psikike ... Read More

Përurohet objekti i ri i ambulancave të reja specialistike në QKUK

07/05/2019

Kryeparlamentari Kadri Veseli, i shoqëruar nga ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, përuruan sot objektin e ri të ambulancave të reja specialistike në QKUK, me ç ... Read More

Pas ndarjes nga Naomi Campbell, Liam po shoqërohet me modelen seksi 

02/05/2019

Liam Payne është parë duke u shoqëruar me biondinën tërheqëse. Këto ditë u bë e ditur se Liam Payne dhe Naomi Campbell i kanë dhënë ... Read More

Ana Kabashi publikon këngën e re

01/05/2019

Ana Kabashi sapo ka publikuar projektin e saj të ri. Ana Kabashi ka publikuar këngën e saj të re, të cilës ia ka shoqëruar edhe ... Read More

Tahiri informon ambasadorët e BE-së për masat e ndërmarra në luftën kundër terrorizmit

30/04/2019

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, i shoqëruar nga Koordinatori Nacional Kundër Ekstremizmit të Dhunshëm dhe Terrorizmit, Fatos Makolli, ka zhvilluar sot një takim me ambasadorë ... Read More

Kurti takohet me Vasfije Krasniqi Goodman

18/04/2019

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i shoqëruar nga deputetë të këtij subjekti politik ka takuar viktimën e dhunës seksuale gjatë luftës së fundit, Vasfije ... Read More

Koordinatori Hoti përcjell garën komunale në Shtime

13/04/2019

Koordinatori Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport, Rexhep Hoti, i shoqëruar nga Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Elmi Reçica ka përcjellur garën komunale të kreativitetit ... Read More