Tag: shokët

Fifi nervozohet keq me Granitin: “Me shokët nuk puthem”

02/11/2021

“Me shokët nuk puthem”, Fifi nervozohet me Granitin. Xhelozitë mes Fifit dhe Granitit duket se nuk gjejnë fund. Edhe pse dyshja kanë vendosur të jenë ... Read More

Nuk po gjen hapësirën e duhur, Van De Beek po largohet nga United

30/10/2021

Shokët e skuadrës së Donny van de Beek e bindën mesfushorin holandez të ndërronte agjentin në mënyrë që të largohej nga Manchester United, raporton Mail. ... Read More

Ronaldo ‘përshëndetet’ me shokët, po largohet nga Juventusi

27/05/2021

Ronaldo ‘përshëndetet’ me shokët e skuadrës, dëshiron largimin nga Juventus. Il Messaggero raporton se sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo u ka thënë shokëve të tij ... Read More

Nuk i përshëndeti fare, kështu i injoroi Ibrahimoviç tifozët e tij kosovarë

27/03/2021

Zlatan Ibrahimoviç para pak minutave mbajti seancën e parë stërvitore me shokët e tij të skuadrës së Suedisë në ‘Fadil Vokrri’. Suedia nesër do të ... Read More

Xherdan Shaqiri na prezanton me ‘bishën’ e tij të re

18/11/2020

Lojtari kosovar, Xherdan Shaqiri me shokët e tij nuk do të luajn përballjen ndaj Ukrainës, e cila do të anulohet për shkak të rasteve me ... Read More

Udhëtimi me shokë është gjëja më e mirë që mund ta bëni për shëndetin

20/05/2019

Mblidhni shokët! Sipas hulumtimeve të reja, udhëtimi me shokët është gjë shumë e mirë për shëndetin mendor dhe fizik. Arsyeja? Epo, studimet tregojnë se që ... Read More

Vetëm dy vetë në protestën kundër festimit të Ditës së Evropës

09/05/2019

“Njerëzit shkojnë në hapësirë, unë nuk mund të shkoj në Paris” dhe “Lejomëni të vizitojë shokët e mi të Erasmus+”, ishin pankartat që dy të ... Read More

Kompany paralajmëron shokët e skuadrës: ‘Nuk mund ta përballojmë një tjetër humbje’

14/04/2019

Kompany paralajmëron shokët e skuadrës: ‘Nuk mund ta përballojmë një tjetër humbje’ Vincent Kompany ka bërë thirrje tek shokët e skuadrës që ta marrin me ... Read More

Van Dijk bën thirrje për kujdes ndaj Portos

08/04/2019

Qendër mbrojtësi i Liverpool, Virgil Van Dijk, ka paralajmëruar shokët e skuadrës para ndeshjes me Porton. Liverpool dhe Porto do të vihen përballë njëra tjetrës ... Read More

Befasojnë shokun e klasës, i dhurojnë një palë atlete – i riu shpërthen në lot nga emocionet (Video)

12/03/2019

Një nxënës që dikur ishte viktimë e bulizmit ka shpërthyer në lot, kur shokët e klasës e befasuan duke i dhuruar një palë atlete të ... Read More

Sa kalori i djegin lojtarët gjatë një loje futbolli?

13/02/2019

Luajtja e futbollit, qoftë si pjesë e një ekipi garues apo në lagje me shokët, është mënyrë ideale për ta formësuar trupin. Distancat e gjata ... Read More

Martial: Më lehtë me Solskjearin, sulmojmë më shumë

11/02/2019

Anthony Martial ka thënë se ai dhe shokët e ekipit po e kenë më të lehtë që të luajnë me trajnerin e ri Ole Gunnar ... Read More