Tag: shofer

Ju që e keni marrë me meritë patentë shoferin duhet ta dini, kush ka përparësi në këtë kryqëzim

26/11/2020

18:53 | 25 Nëntor 2020 A mendoni se jeni shofer i mirë? Në mediat sociale po qarkullon një ilustrim i një kryqëzimi që ka bërë ... Read More

12 profesionet më të çuditshme në botë

08/11/2019

Ju mund të paguani dikë për punët e shtëpisë, dado, shofer, por ama në botë ca njerëz paguhen për punë specifike, të veçanta dhe pse ... Read More

Transformimi drastik i shoferit të autobusit

20/09/2019

Një shofer autobusi, 33 vjeç, po prekte fundin, kur arriti një peshë trupore gati 165 kilogramë. Mjekët i kishin thënë Iain McLeod nga Dandi i ... Read More

Dy persona rëndë të lënduar, 24 fatkeqësi komunikacioni gjatë fundjavës në Shkup

15/04/2019

S A 2019-04-15T09:43:38+02:00 Një shofer dhe një bashkudhëtar janë lënduar rëndë, ndërsa nëntë persona kanë marrë lëndime të lehta në 11 nga gjithsej 24 fatkeqësi ... Read More

Në Shkup gjatë fundjavës 29 aksidente, karrotreci largon 149 automjete

01/04/2019

S A 2019-04-01T09:47:06+02:00 Dy këmbësorë, një shofer i mopedit, një biçiklist dhe një bashkudhëtarë me automjet vozitës kanë marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa 17 ... Read More

Aksident me dy të vdekur në Shkup

03/10/2018

3 Tetor 2018 / 10:26 Një shofer dhe një bashkëudhëtarë kanë vdekur, ndërsa personi i tretë ka marrë lëndime te lehta trupore në një aksident ... Read More

Kamioni del nga rruga në autostradën Gjevgjeli-Shkup, humb jetën shoferi

20/07/2018

20 July 2018 / 10:34 Një shofer kamioni nga Shkupi në moshën 57-vjeçare humbi jetën dje pasi kamioni in tij ka dalë nga rruga dhe ... Read More