Tag: Shkak

Në pritje të ëmbël, Emina Cunmulajn e gjen ditëlindja në spital

14/09/2021

Këtë vit, modelen e njohur, Emina Cunmulaj e ka gjetur ditëlindja në spital. Shkak janë bërë kontraksionet e lindjes. Përmes një video të postuar, modelja ... Read More

Aktorja e njohur shtrohet me urgjencë në spital

11/09/2021

Kate Beckinsale është dërguar me urgjencë në spital në Las Vegas për shkak të një dëmtimi në shpinë. Aktorja 48-vjeçare, e cila ndodhet në Sin ... Read More

Ndryshimi klimatik do të ndryshojë edhe botën e muzikës, thonë shkencëtarët

07/09/2021

00:44 | 7 Shtator 2021 Artistët dhe grupet muzikore për shkak të ndryshimeve klimatike dhe ruajtjes së ambientit duhet të ndërrojnë avionët privatë me trena, ... Read More

Milan me transfer befasues nga Bundesliga

26/08/2021

Milan ka regjistruar interes për mesfushorin e Kolnit, Ellyes Skhiri për shkak të vështirësisë në arritjen e një objektivi tjetër. Sipas një raporti nga Bild, ... Read More

“Ju s’doni familje, vetëm karrierë”, Greta Koçi i kthehet ndjekëses

24/08/2021

Greta Koçi aktualisht ndodhet në Shqipëri për shkak të koncerteve që ka organizuar për të qenë sa më pranë fansave të saj këtë verë. Këngëtarja ... Read More

“Ju s’doni familje, vetëm karrierë”, si iu përgjigj Greta Koçi ndjekëses

24/08/2021

Greta Koçi aktualisht ndodhet në Shqipëri për shkak të koncerteve që ka organizuar për të qenë sa më pranë fansave të saj këtë verë. Këngëtarja ... Read More

Gjithmonë në super formë, Inis Gjoni pozon me bikini dhe mahnit rrjetin

12/08/2021

Inis Gjoni është padyshim një ndër personazhet më të komentuar për shkak të karrierës por edhe paraqitjes së saj. Duket se koha është ndalur pas ... Read More

Çfarë i ka ndodhur? Don Xhoni anulon koncertin në Ulqin: Kam aksident në familje!

01/08/2021

Don Xhoni, reperi i njohur shqiptar ka anuluar koncertin e tij në Ulqin për shkak të një aksidenti në familje. Këtë lajm e ka bërë ... Read More

Kartëmonedha 5 euro që ka vlerë 500 euro, kontrolloni a e keni një të tillë

28/07/2021

Midis kartmonedhave të euros aktualisht në qarkullim, ka disa ekzemplarë që, për shkak të rrallësisë së tyre, janë bërë objekt i interesit të koleksionistëve dhe ... Read More

PSG nuk po rinovon me Kylian Mbappe, Real Madrid gati ta rrëmbejë yllin francez

15/07/2021

Real Madrid deklaroi se janë rreth 300 milionë euro humbje për shkak të pandemisë, por nuk heq dorë për të marrë shërbimet e Kylian Mbappé. ... Read More

Neki Emra gjobitet nga policia, kjo është arsyeja

04/06/2021

Neki Emra gjobitet nga policia për shkak të përdorimit të navigacionit. Këngëtari i njohur nga Prizreni, Neki Emra, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në ... Read More

Tristan ka një fëmijë të fshehtë? Khloe-s i erdhën në majë të hundës lajmet e tradhtisë, bën veprimin e papritur

02/06/2021

Tristan Thompson ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike ditët e fundit për shkak të një tjetër tradhtie të mundshme ndaj Khloe Kardashian.Së fundmi, një ... Read More