Tag: shihet

Lediana i ulet në prehër Mevlanit, i reagon Antonela

01/03/2021

Ledjana së fundi ka publikuar një foto ku shihet se është ulur në prehërin e Mevlanit. Konkurrentja e Për’puthen, Ledjana ka publikuar një fotografi me ... Read More

Rrëfimi i Khabib pas fotografisë virale ku shihet në mbi peshë: Përfundova në spital, nuk mundesha më

22/02/2021

Khabib jep shpjegimin e tij pas fotografisë virale ku shihet në mbi peshë. Të thuash Khabib Nurmagomedov u përball me një vështirësi serioze në luftën ... Read More

Fjolla Morina shfaqet në krahët e Rron Gjinovcit, kjo është arsyeja

11/02/2021

Fjolla Morina e arratisur shihet bashkë me Rron Gjinovcin, kanë lidhje familjare. Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është arratisur nga Shqipëria pasi gjykata e Kukësit ... Read More

Çfarë po ndodh me Fifin? Këngëtarja fotografohet në spital

02/02/2021

Një postim i bërë nga ish-pjesëmarrësi i Përputhen, Fationi ka tronditur fansat. Ashtu si shihet në story e tij, Fifi ndodhet në spital. Këngëtarja shihet ... Read More

Arbenita e Fero të lumtur pran njëri-tjetrit, publikojnë foto nga ky vend

29/11/2020

Arbenita Ismajli ndan imazhe ku shihet e përqafuar me Feron. Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo ... Read More

Kokëulur dhe i vetmuar nga skuadra, publikohen pamje të reja ku Messi shihet shumë i mërzitur

24/11/2020

Publikohen pamje të reja ku Messi shihet i mërzitur, kokëulur dhe i vetmuar nga skuadra. Lionel Messi sërish bëhet temë në futbollin evropian. Për argjentinasin ... Read More

Fansat e pyesin nëse është shtatzanë, Nevila Shtylla acarohet dhe kthen përgjigjen epike

04/11/2020

Nevina Shtylla ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet me një fustan të zi me pika të bardha. Ajo ka marrë mjaft komente, ... Read More

Shikoni se çfarë ndodh në enëlarëse kur e aktivizoni

21/09/2020

Është interesante të shihet si duket ajo, si zhduken mbetjet e ushqimit nga enët dhe ato bëhen plotësisht të pastra. Gjithmonë më ka interesuar se ... Read More

Shikojeni si e kap me duar ujkun e tmerrshëm

02/06/2020

Një video interesante vjen nga Mongolia, në të cilën shihet një gjuetar duke mbajtur në duar një ujk, i cili më herët kishte rënë në ... Read More

Çfarë nuk u pa nga kamerat në Parlament/ Mimi Kodheli si fotografe, Majko ‘shkrin gazit’ ministret

02/03/2020

Ditën e sotme është mbajtur seanca plenare e rradhës. Ashtu si shihet edhe nga fotot, kjo e sotmja, ka qenë një seancë e qetë. në ... Read More

Shikojeni me vëmendje dhe na tregoni a po shkon a është duke ardhur kjo vajza

19/11/2019

Një iluzion optik ka ardhur së fundmi. Aty shihet një vajzë me një kali. Por pyetja është kjo: A është duke shkuar apo duke ardhur ... Read More

Faqja e zyrtare e MASHT-it është jashtë funksionit

24/09/2019

Faqja zyrtare e Ministrisë së Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, duket se ka rënë nga sistemi. Siç shihet në fotografinë e mëposhtme, uebi nuk është i ... Read More