Tag: shfaq

Nuk e keni parë ende, Tuna shfaq portretin e plotë të djalit të vogël

20/05/2021

Tuna shfaq portretin e plotë të djalit të vogël. Ka pak ditë prej kur këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu është bërë nënë për herë të ... Read More

Melisa ka disa fjalë për Andin pasi ai u shfaq në videoklipin e këngëtares kosovare

13/04/2021

U shfaq në klipin e këngëtares së njohur, Melisa ka disa fjalë për Andin. Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Andi dhe Melisa, kanë qenë mjaft të ... Read More

Këto foto të Anastasiyas do ju qelin sytë

23/03/2021

Ska gjumë për sonte. Modelja e njohur ruse Anastasiya Kvitko kujdeset që të shfaq astet trupore në çdo imazh. Pasi posedon një trup për lakmi, ... Read More

Në muajin e 8 të shtatzënisë, Arbenita poston foto me barkun e rrumbullakosur

06/03/2021

Arbenita Ismajli merr vëmendje me fustanin e ngjitur pas trupit teksa shfaq barkun e rrumbullakosur. Modelja është në javët e fundit të shtatzënisë. Modelja e ... Read More

Dafina dhe DJ Geek më të dashuruar se kurrë, publikojnë një moment intim

23/02/2021

Dafina ndan një çast intim me DJ Geek. Dafina u shfaq e lumtur në përqafim të partnerit. Zeqiri po e shijon në maksimum lidhjen me ... Read More

Albani publikon foton me të ëmbël me gruan dhe fëmijët

07/02/2021

Albani shfaq lumturinë që ka me familjen. Albani në të shumtën e rasteve e shpreh lumturinë që ka me familjen. Duke qenë i afërt me ... Read More

Leonora Jakupi merr gjithë vëmendjen me sitilin e ri, kështu nuk e keni parë asnjëherë

13/01/2021

Leonora shfaq stilin e saj të veçantë rrugëve të Prishtinës. Leonora Jakupi është një këngëtare e dalluar në mediat rozë. Duke qenë aktive në forma ... Read More

Jonida publikon foton me të ëmbël me vajzën, vogëlushja ju “shkrinë”

10/01/2021

Jonida Vokshi shfaq portretin e ëmbël të Emi-t. Aktorja ka publikuar një foto me vajzën e saj. Në qershor të vitit 2020, moderatorja Jonida Vokshi ... Read More

Reja e Shkurtës kështu e shfaq bukurinë e saj

17/11/2020

Kështu e shfaq bukurinë e saj reja e Shkurtës. Erza Dana është reja e këngëtares së mirënjohur shqiptare Shkurte Fejza. Kohëve të fundit ajo i ... Read More

Hazard përsëri shfaq probleme, shqetësime për Real Madridin

04/11/2020

Shqetësime për Real Madridin, Hazard përsëri shfaq probleme. Eden Hazard u kthye në fushë pas një kohe të gjatë dhe mbrëmë ishte titullar kundër Interit ... Read More

Tayna ndez rrjetin me setin e ri fotografik (Foto)

08/10/2020

Këngëtarja e njohur Tayna, ka 2 vite që ka vjedhur zemrat e publikut që kur u shfaq për herë të parë më hitin ‘Columbiana’. Ajo ... Read More

Lojrat më të popullarizuara për iPhone në vitin 2019

07/12/2019

Pavarësisht që u shfaq goxha vonë, loja Mario Kart Tour është më e popullarizuara për iPhone në vitin 2019. Kompania Apple i ka publikuar listat ... Read More