Tag: sfide

Buffon për një sfidë të çmendur do ta shtyjë pensionimin

20/05/2021

Buffon thotë se do ta shtyjë pensionimin për një sfidë të çmendur. Pensionimi nga futbolli mbetet opsion për Gianluigi Buffonin, megjithatë portieri 43-vjeçar thotë se ... Read More

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Valencia – Barcelona

02/05/2021

Formacionet zyrtare të ndeshjes Valencia – Barcelona. Barcelona është mysafir i Valencias, sfidë e vlefshme për xhiron e 34-të në La Liga. Pas humbjes ndaj ... Read More

Tottenham – Manchester United, formacionet zyrtare

11/04/2021

Tottenham është nikoqir i Manchester Unitedit, sfidë e vlefshme për xhiron e 31-të në Premierligë. Dy skuadrat që këtë edicion janë duke garuar që të ... Read More

Real Madrid – Liverpool, këto pritet të jenë formacionet startuese

06/04/2021

Real Madrid do e pres Liverpoolin në “Alfredo di Stefano”, sfidë e vlefshme për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. “Los Blancos” dhe “Reds” kërkojnë vetëm ... Read More

Real Madrid – Liverpool

06/04/2021

Real Madrid do e pres Liverpoolin në “Alfredo di Stefano”, sfidë e vlefshme për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. “Los Blancos” dhe “Reds” kërkojnë vetëm ... Read More

Formacionet zyrtare: Barcelona – Valladolid

05/04/2021

Formacionet Barcelona është nikoqir i Real Valladolidit, sfidë e vlefshme për xhiron e 29-të në La Liga. Katalunasit që nuk dinë për humbje që një ... Read More

Të dënuar për të fituar, Edy Reja “shkartis kartat”, ndaj San Marino zbresin titullarë të tjerë

31/03/2021

Anglia ishte një vitrinë e madhe, një sfidë luksi për FSHF-ën dhe lojtarët e Kombëtares. Më shumë se sa rezultati, një shije jo të mirë ... Read More

Ndeshja me Kosovën, komentatorët spanjoll e kanë të ndaluar t’i përmendin emrin

31/03/2021

Ndeshja Spanjë-Kosovë do të jetë një sfidë më vete për komentatorët e ndeshjes, gazetarët dhe televizionin që do e transmetojë. Prestigjiozja Marca shkruan se komentatorëve të futbollit ... Read More

Formacionet zyrtare: Napoli – Benevento, starton Rrahmani

28/02/2021

Napoli është nikoqir i Beneventos, sfidë e vlefshme për xhiron e 24-të në Seria A. Vendasit pavarësisht mungesave synojnë fitore me shpresën të përfundojnë në ... Read More

TikTok nën vëzhgim për shkak të një sfide të çuditshme, flasin ekspertët

25/01/2021

Rrjeti social TikTok nën vëzhgim për shkak të një sfide të çuditshme. Autoritetet rregullatore italiane kanë urdhëruar që TikToku t’i bllokojë llogaritë e përdoruesve moshën ... Read More

Sfida më e re që u bë virale në internet, ‘Jerusalema Dance Challenge’

04/11/2020

08:48 | 3 Nëntor 2020 Në rrjetet sociale, po qarkullon një sfidë tjetër e quajtur ‘Jerusalema Dance Challenge’. Kjo sfidë u bë virale në internet ... Read More

Finalja e Kupës, FSHF befason me kërkesën: Të marrim shembull Francën, tifozët…

01/08/2020

Tirana dhe Teuta do të përballen të dielën për finale e Kupës së Shqipërisë, sfidë kjo e cila është planifikuar në orën 20:00 në stadiumin ... Read More