Tag: serioze

Bayern Munchen i del problem me këtë lojtar

18/11/2021

Bayern Munich, ka probleme serioze për të mbajtur Niklas Süle në skuadër pasi oferta e parë që ata kanë paraqitur nuk i ka kënaqur aspak ... Read More

Formacioni i mundshëm i Milanit ndaj Lazios, rikthehen dy liderët

09/09/2021

Milan përballet me provën e parë serioze të sezonit të dielën në mbrëmje kur përballet me katër shpresëtarët kryesorë Lazio në San Siro. Sipas botimit ... Read More

Skuadra e United me Ronaldon në përbërje duket e frikshme – shumë opsione për Solskjaer

27/08/2021

Manchester United janë kthyer automatikisht në skuadër pretendente serioze për Premier League, por edhe për Champions League. Me marrëveshjen e arritur me Cristiano Ronaldo, skuadra ... Read More

Cozman e harron Tunën, e bënë lidhjen e re serioze

26/07/2021

Cozman e bënë lidhjen serioze, nisin pushimet bashkë në mesin e familjes. Pas lidhjes së bujshme që pati me artisten e njohur Altuna Sjedi – ... Read More

‘Tërmet’ te Juventus: Ylli i Biankonerëve kërkon zyrtarisht largimin

29/06/2021

Probleme tek Juventus: Ylli i Biankonerëve kërkon zyrtarisht largimin. Duket se probleme serioze kanë filluar në kampin e skuadrës së Juventusit. Kjo për faktin që ... Read More

Pëson aksident aktorja e “Çka ka Shpija”, mbetet me lëndime serioze

24/04/2021

Aktroja e “Çka ka Shpija” pëson aksident, mbetet me lëndime serioze. Prej javësh Republika e “Çka ka Shpija”, mungon në serialin vendor. Prive mëson se ... Read More

Arsyet pse po ndiheni të lodhur gjatë gjithë kohës

02/09/2020

Lodhja e tepërt mund të jetë shenja e një gjendjeje më serioze mjekësore që mund të trajtohet. Këtu janë pesë problemet më të zakonshme që ... Read More

Neurologët: Njerëzit me simptoma të butë të koronavirusit po pësojnë çrregullime serioze të trurit

10/07/2020

Mjekët mund të mos vërejnë shenjat e çrregullimeve serioze dhe fat.ale të trurit, që shkaktohen nga koronavirusi, pasi ato shfa.qen te pacientët që kanë pak ... Read More

Horoskopi, e shtunë 30 maj 2020

30/05/2020

Dashi Probleme më serioze do të përjetojnë çiftet që janë në krizë të thellë, ndërsa të tjerët mund të rrinë të qetë. Mundohuni që të ... Read More

Shkencëtarët nga Zvicra kanë gjetur mënyrën si të diagnostikohen shenjat e hershme të sëmundjeve të rrezikshme

17/12/2019

Shumë jetë mund të shpëtohen nëse sëmundjet serioze zbulohen herët.Dhe së shpejti këto zbulime do të jenë të mundshme, transmeton Telegrafi. Shkencëtarët nga Zvicra kanë ... Read More

Shkencëtarët kanë gjetur mënyrën si të diagnostikohen shenjat e hershme të sëmundjeve të rrezikshme

16/12/2019

Shumë jetë mund të shpëtohen nëse sëmundjet serioze zbulohen herët.Dhe së shpejti këto zbulime do të jenë të mundshme. Shkencëtarët nga Zvicra kanë zbuluar një ... Read More

Nëse flini shumë, mund të keni probleme serioze me zemrën

11/12/2019

Hulumtimet e reja tregojnë se nëse flini shumë, mund të keni probleme serioze në zemër.Një studim i botuar në revistën “European Heart” zbuloi se njerëzit ... Read More