Tag: seksual

Protesta ndaj abuzimit seksual/ Reagon Tuna: Femrat abuzohen çdo ditë, boll e trajtuam përdhunimin e pedofilinë si vese

06/06/2020

Kanë qenë të shumtë VIP-at që reaguan për protestën ndaj abuzimit seksual, që u zhvillua pas rastit së 15-vjeçares e cila u abuzua nga roja ... Read More

Oriola Marashi reagon pas protestës për abuzimin seksual: Disa persona i shesin shpirtin djallit, në fund…

05/06/2020

Modelja e njohur Oriola Marashi para se të mbahej protesta kundër abuzimit seksual u bëri thirrje të gjithë shqiptarëve që të bashkoheshin, ndërsa shtoi se ... Read More

Fansi i çon sms/ Acarohet Fjoralba Ponari: Hëngsh veten! U lumtë nënave shqiptare për bijtë

04/06/2020

Ngjarja e rëndë e abuzimit seksual të 15-vjeçares në Tiranë ka sjëllë reagime të shumta edhe nga figurat publike në vendin tonë. Edhe moderatorja Fjoralba ... Read More

E kalon karantinën me dy prostituta, skandali me yllin e Man.City

05/04/2020

Jo vetëm që nuk respekton karantinën, por kthehet në një protagonist të një skandali të vëtetë seksual. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Manchester City, Kyli ... Read More

Përse nuk duhet ta mbani prezervativin në kuletë apo në xhep

19/02/2020

Kur pak çaste t’ju ndajnë nga akti seksual, zakonisht mashkulli ai i cili e kërkon prezervativin në kuletë apo në xhep të pasmë. Zakonisht, shumica ... Read More

Hudhra, ilaç i këtij çrregullimi te meshkujt

25/12/2019

Dobësimi I funksioneve të sistemit seksual të meshkujt është një diagnozë relativisht e përhapur, e cila I prekë zakonisht meshkujt mbi moshën 40-vjeçare.Ky çrregullim zakonisht ... Read More

Ekspertët zbulojnë të mirat dhe të këqijat e masave mbrojtëse gjatë marrëdhënieve seksuale

24/08/2019

Ekspertët seksual, kanë zbuluar të mirat dhe të këqijat e metodave më të njohura të planifikim familjar. Më poshtë i gjeni anët pozitive dhe negative ... Read More

Ekspertët zbulojnë të mira dhe të këqijat e masave mbrojtëse gjatë marrëdhënieve seksuale

24/08/2019

Ekspertët seksual, kanë zbuluar të mirat dhe të këqijat e metodave më të njohura të planifikim familjar. Më poshtë i gjeni anët pozitive dhe negative ... Read More

Dashuria – ushqim që ta forcon shpirtin

22/03/2019

Të fshehta në dashuri nuk ka, në pasionin seksual nuk ka asnjë të fshehtë. Kjo është një lojë biologjike, atë e bëjnë edhe kafshët, shpezët, ... Read More

Motra e Michael Jacksonit e ka pranuar se vëllai i saj ishte pedofil

09/03/2019

I ndjeri Michael Jackson po përballet me një sërë akuzash për abuzim seksual me të mitur, pas publikimit të një dokumentari të realizuar mbi jetën ... Read More

Dy të arrestuar në Podujevë, abuzuan seksualisht me të mitura

23/02/2019

Policia ka arrestuar dy presona në Podujevë për shkak të keqpërdorimit seksual të personave nën moshën 16-vjeç. Në Podujevë, pasditen e djeshme njësitet relevante kanë ... Read More

“The Guardian” shkruan për protestën në Drenas, ku u kërkua drejtësi për abuzimin seksual të adoleshentës

09/02/2019

Protestat e organizuara në Prishtinë e Drenas pas raportimeve për abuzimin seksual të 16 vjeçares nga mësimdhënësi, e më pas edhe nga hetuesi policor, i ... Read More