Tag: Sara

Sara emocionoi fansat me foton e fundit të Poemës

14/01/2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More

Sara edhe njëherë i bëri për vete ndjekësit me këtë foto ‘përrallore’ të Poemës

13/01/2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More

Nuk përmbahet Ledri, publikon foton më të ëmbël të vajzës

13/01/2021

Sara dhe Ledri së fundi janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë prindër ... Read More

Ledri dhe Sara sjellin imazhin më të ëmbël bashke me vajzën

12/01/2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More

Sara publikon një foto që nuk e kemi parë nga koha kur ishte shtatzënë

09/01/2021

Sara Hoxhen e mori malli për barkun e fryrë. Për të gjithë viti 2020-të nuk ishte edhe aq i mbarë. Natyrisht shkak i kësaj ishte ... Read More

Djali i Milotit po ‘kujdeset’ për vajzën e Ledrit, Belkiz publikon këtë imazh

07/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Ledri dhe Sara ... Read More

Sara publikon imazhin me të bukur të Poemës, ky detaj bie në sy!

05/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë ... Read More

Pak javë pas lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar Sara Hoxha

04/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë ... Read More

Ledri publikon një foto me vajzën, vjen me urimin më të veçantë për Vitin e Ri

01/01/2021

Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara së fundi janë bërë prindër për herë të parë. Ledri së fundmi ka publikuar disa fotografi në ... Read More

Sara publiko foto kur ishte në lidhje të fshehtë me Ledrin

27/12/2020

Kështu dukej Sara kur u njoh me Ledrin. Për një kohë të gjatë mediet kishin një kureshtje të madhe rreth jetës private të reperit Ledri ... Read More

Sara publikon një foto të Ledrit me vajzën duke fjetur

26/12/2020

Sara Hoxha ndan imazhin e ëmbël të vajzës dhe Ledrit teksa ata flenë gjumë. Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjete sociale. Ledri Vula dhe ... Read More

Sara për herë të parë zbulon fytyrën e bukur të Poemës

24/12/2020

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More