Tag: Sara

Atdheu pasi u nda nga Sara, shfaqet duke e puthur një tjetër ish-konkurrente

11/06/2021

U nda nga Sara por Atdheu shfaqet duke e puthur një tjetër ish-konkurrente. Atdhe Xheravina edhe pse nuk është më pjesë e programit “Për’puthen”, vazhdon ... Read More

Sara provokon nga ashensori, e qon këmbën…

09/06/2021

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo. Para ... Read More

Atdheu përfundimisht tregon se a është ndarë nga Sara?

07/06/2021

A është ndarë nga Sara? Atdheu tregon të vërtetën. Atdheu ka shuar kureshtjen e ndjekësve Përmes një storie në profilin e tij zyrtar në Instagram ... Read More

Ledri nuk mund të ndahet me vajzën, e merr me vete në muzikë

05/06/2021

Ledri shkon në muzikë bashkë me vajzën./strong> Ledri Vula dhe Sara që nga dita kur janë bërë prindër shfaqin lumturinë që kanë pranë të bijës. ... Read More

Sara deklarohet si beqare, vjen reagimi i Atdheut

05/06/2021

Marrëdhënia mes Atdheut dhe Sarës duket se është krisur së fundi. Ditën e djeshme, Sara i habiti të gjithë, teksa u deklarua si beqare. Ajo ... Read More

Sara e konfirmon se është ndarë keq nga Atdheu

04/06/2021

‘Gjarpër, nuk i besoj askujt’, Sara dhe Atdheu i japin fund lidhjes. Sara dhe Atdheu janë përfolur shpesh kohët e fundit për ndarje dhe mesa ... Read More

Kaq e pati! Sara dhe Atdheu i japin fund lidhjes së tyre

04/06/2021

Sara dhe Atdheu dukej se po jetonin një histori të bukur dashurie, që do të zgjaste shumë, por në fakt nuk ndodhi kështu. Çifti i ... Read More

Të gjithë menduan se u ndanë,por jo/ Festoi ditëlindjen në jaht me vajza HOT, por Atdheu bën deklaratën që s’pritej për Sarën!

30/05/2021

Ditën e djeshme kudo në rrjet u përfol se Sara dhe Atdheu i kishin dhënë fund lidhjes. Kjo pasi konkurrenti i “Përputhen” festoi ditëlindjen me ... Read More

“E kuptova që në takimin e parë që Ledri e kishte seriozisht”, Xheraldina tregon si u njoh me Sarën

29/05/2021

Sara Hoxha, partnerja e Ledri Vulës, arriti të fitonte shumë shpejt zemrat e publikut. Me të njëjtën shpejtësi ajo ka arritur të bëjë për vete ... Read More

“Kam temperaturë 40 gradë dhe shumë dhimbje”, Çfarë i ndodhi Sara Hoxhës?

24/05/2021

Sara Hoxha është padyshim një ndër personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet sociale. Partnerja e Ledrit përpiqet të ndajë me ndjekësit e ... Read More

Përse u rikthye për Sarën dhe jo Antonelën? Atdheu i zbulon të gjitha

23/05/2021

Pas një rrugëtimi të gjatë dhe një marrëdhënie të ndërlikuar mes të dyve, Sara dhe Atdheu dolën çift nga “Për’Puthen” për tu njohur më mirë ... Read More

Vetëm një javë – kaq u zgjati lidhja Atdheut dhe Sarës

22/05/2021

Një javë më parë Sara la Gelianin në momentin e fundit, për të dalë çift me Atdheun. Ata i premtuan njëri-tjetrit qëndrueshmëri dhe për një ... Read More