Tag: sapo

Kristiani befason me deklaratën për Ledjanën

09/04/2021

Kristiani sapo plasi bombën për Ledjanën. Pak ditë më parë Ledjana dhe Mevlani u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin në studio. Mirëpo, jo të gjithë mendojnë ... Read More

Ndodh edhe kjo, Fero e ngatërron Arbenitën me modelen e njohur

05/04/2021

Fero e ngatërron Arbenitën me modelen e njohur. Mund ta besoni ose jo, por Fero sapo e tha hapur se ai ka ngatërruar Arbenitën me ... Read More

Elon Musk vendos rekord të ri! Pasuria e tij rritet me 25 miliardë dollarë në një ditë të vetme

15/03/2021

01:24 | 15 Mars 2021 Elon Musk sapo arriti një rekord të ri për sa i përket pasurisë së tij. Ai fitoi një shumë rekord ... Read More

Regjistrohen zhurmat e para në planetin Mars

27/02/2021

NASA sapo ka publikuar videot dhe imazhet e para të marra nga Rover Perseverance ndërsa u ul – si dhe tingujt e parë të regjistruar ... Read More

Lajm i mirë, po bie numri i njerëzve të infektuar me koronavirus në botë

10/02/2021

Për të katërtën javë me radhë, numri i të sapo infektuarve me coronavirus në të gjithë botën po zvogëlohet, sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH). ... Read More

“Do divorcohen sapo të dalin nga Shtëpia e Bardhë”, mikesha e Melanisë zbulon telefonatën që Trump i bëri bashkëshortes

29/01/2021

”Sapo të dalin jashtë shtëpisë së bardhë do të divorcohen”, kjo ishte kryefjala e mediave për marrëdhëniet  e tensionuara mes Donald dhe Melania Trump, por ... Read More

Pas afatit të janarit, ky është plani i Maldinit dhe Massarit

27/01/2021

Drejtimi i AC Milan do të kthejë vëmendjen e tyre në katër rinovime të kontratave sapo tregu të jetë mbyllur. Rossonerët kanë qenë një nga ... Read More

Kështu mund ta hiqni mykun nga muret e shtëpisë!

12/01/2021

Sapo fillon lagështia, shfaqen edhe njollat e mykut në muret e shtëpive, kryesisht pranë parvazeve të dritareve. Myku nëpër mure është një problem që vërehet ... Read More

Mykun nga muri i dritareve mund ta largoni kështu

09/01/2021

Sapo fillon lagështia, shfaqen edhe njollat e mykut në muret e shtëpive, kryesisht pranë parvazeve të dritareve. Myku nëpër mure është një problem që vërehet ... Read More

Stadiumi i Napolit ndryshon emrin

04/12/2020

Stadiumi i Napolit e ka ndryshuar emrin. Sapo është konfirmuar ndryshimi i emrit të stadiumit të Napolit nga San Paolo në Diego Armando Maradona. Diego ... Read More

A e dini kush është kjo vogëlushe? – Ajo tani ndër këngëtaret me të njohura

29/11/2020

Kjo vajzë sot është një këngëtare shumë e njohur. Rita Ora sapo ka publikuar disa fotografi të rralla nga fëmijëria e saj. Si një vajzë ... Read More

Demi Moore trondit me deklaratën e saj: Mamaja më shiti për 500 dollarë tek përdhunuesi

12/11/2020

Aktorja me famë botërore, Demi Moore, sapo mbushi 58 vjeç. Me një karrierë goxha të zhvilluar në Hollivud për rreth katër dekada. Por përtej të ... Read More