Tag: Salihu

Befasia e Shyhretes për nënën

28/03/2021

Momenti kur Shyhrete Behluli befason nënën e saj. Tash e disa javë, Engjëllusha Salihu ka nisur me publikimin e videove nga jeta familjare. Në situata ... Read More

La Kosovën për Shqipërinë, flet Hajdin Salihu

27/03/2021

Hajdini është bashkuar me Shqipërinë U21 . Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë U21, Hajdin Salihu, ka folur për emocionet e tij lidhur me ftesën e ... Read More

Learta befason me këto fjalë romantike për Kushtrimin

21/03/2021

Learta bëhet romantike për Kushtrimin. Learta dhe Kushtrim Salihu janë një nga çiftet më të komentuara të Showbiz-it. Ata së fundi u bënë prindër për ... Read More

“A e din dashni” publikohet kënga e re e Engjit, shfaqet joshëse

20/03/2021

Engjëllusha thotë “A e din dashni”. Këngëtarja Engjëllusha Salihu sot publikoi projektin e radhës. Kënga titullohet “A e din dashni”, të cilën artistja e lansoi ... Read More

Përleshje fizike mes Agim Ademit e Eroll Salihut? – Flasin nga FFK

28/02/2021

FFK ka demantuar lajmin se presidenti Agim Ademi dhe sekretari Eroll Salihu, janë ‘rrahur’ me njëri tjetrin. Shefi i shtëpisë së futbollit të Kosovës, Agim ... Read More

Engji i dërgon zemra për ditëlindje këtij mashkulli

22/01/2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More

Engjit nuk i dolën operacionet plastike të mëparshme, bën edhe këtë intervenim në fytyrën e saj

21/01/2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More

“Do puthesha me Ledrin dhe do doja një skenë erotike me Ledina Çelon”, Genci i zbrazi të gjitha

17/01/2021

Genc Salihu, muzikanti nga Kosova ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush Luan”, ndërsa u bë pjesë e lojërave dhe sfidave të ndryshme, ... Read More

Engji dhe Gresa kanë dalur me shoqe, pamja e tyre mori tërë vëmendjen

11/01/2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More

Kështu duket kur dehet Gresa!

08/01/2021

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, ... Read More

Engji shfaqet mahnitëse për Vitin e Ri, ky është urimi i saj

01/01/2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More

Engji pozon pranë pemës së Vitit të Ri, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

15/12/2020

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit ... Read More