Tag: “Rudina”

Rudina Magjistari dhe i shoqi infektohen me Koronavirus, moderatorja drejton emisionin nga shtëpia

17/02/2021

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari është infektuar me Koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, gjatë prezantimit nga shtëpia të ... Read More

I dhanë fund martesës, Rudina dhe ish-bashkëshorti fotografohen duke shëtitur

30/01/2021

Rudina Dembacaj dhe ish-bashkëshorti, Aleksandër Varfaj, pas ndarjes, kanë ruajtur një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin. Ato takohen dhe flasin shpesh për hir të ... Read More

“A do bëjmë seks bashkë?”/ Gazetarja rrëfen episodin me Fatos Nanon

26/01/2021

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur nga të gjithë si Paloma, ka zbuluar një ngjarje me ish-kryeministrin Nano.  E ftuar në “Wake up”, Paloma tha se ... Read More

‘’Nga dobësimi më ishte…’’, Rudina Dembacaj tregon operacionin e vetëm plastik që ka bërë

24/01/2021

Moderatorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Ajo është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit më ... Read More

Rudina Hajdari flet për marrëdhënien në distancë me bashkëshortin: Po kalojmë një moment të vështirë

24/01/2021

Deputetja Rudina Hajdari, ka folur si rrallëherë  për jetën private dhe marrëdhënien në distancë me bashkëshortin e saj, i cili jeton në Amerikë. E ftuar ... Read More

“Budallallëku nuk ka brirë”, Rudina Magjistari i kthehet ndjekëses që e kritikoi për videon

06/01/2021

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari duket se po i shijon pafund pushimet në Brezovicë, ku ndodhet së bashku me bashkëshortin dhe vajzën. Së fundmi, Rudina ... Read More

Nga dëshira për dasmë deri tek fëmija i dytë, Rudina Dembacaj tregon planet për të ardhmen me Mark Frrokun

05/01/2021

Pavarësisht vitit të vështirë të të gjithëve, për Rudina Dembacajn, 2020-a ka qenë një vit me shumë ngjarje të trishta dhe të lumtura. Moderatorja do ... Read More

Modelja kollitet në emision, trembet Rudina Magjistari: E ke bërë tamponin?

31/12/2020

Një incident i sikletshëm ka ndodhur në emisionin “Rudina”. E ftuar ka qenë modelja e njohur Heidi Lushtaku, ku përgjatë fjalës së saj e ka ... Read More

“Nga ky vit i vështirë, uroj të na ‘sherojë’ dashuria!” Rudina Dembacaj poston kartolinën familjare për festa

25/12/2020

Rudina Dembacaj ka uruar ndjekësit për Krishtlindje me disa foto familjare krah vajzës së saj, Viktorias dhe partnerit Mark Frrokut. Të tre ata kanë pozuar ... Read More

Nga ‘zënkat’ me Albanin, te fjala e parë që ka thënë Duam, Miriam tregon detaje interesante për familjen

03/12/2020

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit në Tv Klan, ku ka folur për eksperiencën në botën e ... Read More

Humbi të atin nga një sëmundje e rëndë, Rudina Dembacaj: Sa budallaqe kam qenë, kam menduar se…

11/11/2020

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, pak kohë më parë humbi njeriun e saj të shtrenjtë, të atin, i cili u nda nga jeta pasi vuante ... Read More

Ky politikan shqiptar i propozi moderatores së njohur ‘live’ në emision

24/10/2020

Politikani i propozon moderatores shqiptare ‘live’ në emision. Në emisionin “Rudina” si kurrë më parë ka ardhur live një propozim për martesë ditën e sotme. ... Read More