Tag: rrugëtimin

Rezart Veleshnja shpërthen kundër Altin Bashës: Mos vidh punën tonë, ke ikur dhe nga Topi e s’ke lek të përballosh gjyqet

01/04/2021

Altin Basha vendosi të linte spektaklin “Portokalli” për të nisur rrugëtimin në “Abc News” me një emision të ngjashëm si ai në “Top Channel”. “Kosherja” ... Read More

Milwaukee Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma

15/04/2019

Milwaukee Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma Ka vazhduar edhe mbrëmë spektakli në NBA, kur janë zhvilluar ndeshjet ... Read More

Majk kujton rrugëtimin në karrierë prej ditës së parë deri tani

13/04/2019

Majk përmes një statusi në Instagram e ka përshkruar rrugëtimin në karrierë prej fillimit e deri tani. Majk ka thënë se vite më parë endej ... Read More

Allegri tregon gjasat për rikthimin e Ronaldos ndaj Ajax

07/04/2019

Juventus e ka vazhduar mbrëmë rrugëtimin e lehtë në Serie A, duke shënuar fitore me rezultatin 2:1 në përballjen ndaj Milan. Kështu, ‘zonja e vjetër’ ... Read More

Të gjitha statistikat e ndeshjes Kosovë – Bullgari

26/03/2019

“Dardanët” e nisën mbrëmë rrugëtimin drejt EURO 2020 në stadiumin “Fadil Vokrri”. Përkundër që ndeshja përfundoi baras, statistikat dëshmojnë se Kosova e dominoi ndeshjen.Mbrëmë, Kosova ... Read More

Formacionet zyrtare, Kosova me Kolollin dhe Kryeziun kundër Bullgarisë

25/03/2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Kosovës e Bullgarisë.“Dardanët” do të nisin rrugëtimin për “Euro 2020” pothuajse me formacion më të mirë të mundshëm, ... Read More

Spanja dhe Italia nuk gabojnë, e nisin rrugën drejt Evropianit me fitore

23/03/2019

Kombëtarja e Spanjës dhe ajo e Italisë e kanë filluar në mënyrën më të mirë të mundshme rrugëtimin drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020.Spanja siguroi ... Read More

Spanja dhe Italia e fillojnë rrugëtimin për EURO 2020, formacionet zyrtare

23/03/2019

Ekipi kombëtar i Spanjës dhe ai i Italisë do ta fillojnë sonte, në orën 20:45, rrugëtimin drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020.Spanja do të përballet ... Read More

Me biçikletë rreth botës

11/03/2019

Një student britanik është bërë personi më i ri që ka përfunduar vetëm rrugëtimin me biçikletë në mbarë botën pas udhëtimit prej 18.000 mile nëpër ... Read More

Pavarësia e Kosovës rezultat i sakrificave, s’ka kthim prapa

17/02/2019

Shteti i Kosovës është i përcaktuar për paqe dhe në rrugëtimin e saj në të ardhmen nuk do të ketë kthim, pasi pavarësia e vendit ... Read More

Gjashtë emrat që mund ta sfidojnë McGregorin në rikthimin e tij brenda këtij viti

12/02/2019

Rikthimi i Conor McGregorit në rrugëtimin e tij drejt përpjekjeve për ta rifituar titullin e UFC-së në kategorinë e peshave të lehta pritet të fillojë ... Read More

Kida hap kanal të ri në YouTube, fillon rrugën e re në skenën muzikore

07/02/2019

Këngëtarja shqiptare, Kida, ka filluar rrugëtimin e saj në skenën muzikore shqitpare. Ajo kohë më parë konfirmoi ndajren nga On Records, ekip që menaxhoi karrierën ... Read More