Tag: rrahur

Përleshje fizike mes Agim Ademit e Eroll Salihut? – Flasin nga FFK

28/02/2021

FFK ka demantuar lajmin se presidenti Agim Ademi dhe sekretari Eroll Salihu, janë ‘rrahur’ me njëri tjetrin. Shefi i shtëpisë së futbollit të Kosovës, Agim ... Read More

Rrahin familjarin, tre të arrestuar në Pejë

28/04/2019

Tre persona janë arrestuar në Pejë, të cilët pas një mosmarrëveshje kanë rrahur dhe goditë me mjete të forta familjarin e tyre, i cili ende ... Read More

E rrahin me dru, e bëjnë për spital

22/04/2019

Një person ka marrë lëndime trupore, pasi është rrahur me mjete druri nga tre persona të tjerë në Rahovec. Policia e Kosovës njofton se rasti ... Read More

Rrahje në Prishtinë, arrestohet një person

07/03/2019

Një person është rrahur me disa persona ku edhe janë përdorur mjete të forta. Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur më 03.03.2019 rreth orës ... Read More

Sulmon gruan në Podujevë, arrestohet

05/02/2019

Një person është arrestuar ku pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dhe ka rrahur bashkëshorten. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 19:07, ... Read More

Nën ndikim të alkoolit, rrihen dy persona në Prishtinë

30/01/2019

Dy persona janë rrahur pas një mosmarrëveshje në mes veti. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 23:30 në ... Read More

Rrahje në Klinë

29/01/2019

Dy persona janë arrestuar pasi ishin rrahur me një të dyshuar tjetër i cili gjendet në arrati. Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të ... Read More

Incident në lagjen e Shutkës, sulmohen tre persona dy prej të cilëve zyrtar policorë

29/01/2019

29 Janar 2019 / 0:38 Incident në lagjen e Shutkës ku për pasoj mbetën të rrahur tre persona, nga të cilët dy zyrtar policor, supozohet ... Read More

Rrah gruan dhe djalin

08/01/2019

Një person është arrestuar në Prizren, pasi në ndikimin e alkoolit ka sulmuar dhe rrahur bashkëshorten dhe djalin e tij. Rasti ka ndodhur të hënën ... Read More

Rrahje masive në Prishtinë, tre të arrestuar

05/01/2019

Pesë persona janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje. Ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 04:00, në Prishtinë. Sipas raportit të policisë, tre prej ... Read More

Në Pejë burri rrah gruan

03/01/2019

Në Pejë një grua egjiptiane ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar dhe rrahur nga bashkëshorti i saj, po ashtu egjiptian. Viktima ka marrë ... Read More

Është rrëmbyer dhe rrahur një djalë në Haraçinë

25/09/2018

Gjashtë persona të armatosur e kanë rrëmbyer dhe rrahur një djalë të moshës 22 vjeçare në Haraçinë për shkak të hesapeve të paqëruara familjare në ... Read More