Tag: rikthyer

Vendim i papritur nga Mancini, rikthen Balotellin në Kombëtaren e Italisë

24/01/2022

Mario Balotelli është ftuar zyrtarisht nga Roberto Mancini për t’u rikthyer në skuadrën e Italisë. Sulmuesi, i cili aktualisht është duke luajtur në Turqi te ... Read More

Xhokoviç shkon në Mal të Zi, fansat e kritikojnë për gotën e alkoolit

22/01/2022

Tenisti serb Novak Xhokoviç është rikthyer në Serbi, pasi Australia e dëboi. Sportisti vizitoi të enjten manastirin e Ostrogut, për të vazhduar më tej në ... Read More

Mungoi 3 ditë në program, Ana rikthehet e përlotur me një rrëfim prekës

20/01/2022

Ana Lleshi është rikthyer në “Për’puthen 3”. Ajo e la përgjysmë rrugëtimin në sezonin e kaluar dhe u përjashtua për thyerje rregullash, por autorja e ... Read More

“Bora një sekondë”,Donaldi ngatërron emrin e Beniadës me atë të ish-të dashurës, videoja bën xhiron e rrjetit

05/01/2022

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë rikthyer sërish në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale. Një video virale e aktorit po qarkullon në internet që ... Read More

ZYRTARE/ Rubin Hebaj rikthehet në Superiore, kush është skuadra me të cilën firmosi futbollisti

04/01/2022

Rubin Hebaj është rikthyer në Kategorinë Superiore, teksa ka firmosur me skuadrën e Teutës. Këtë lajm e ka bërë vetë publike ekipi kampion aktual i ... Read More

Deputetja Adriana Matoshi rikthehet në Kuvend pas operacioni në tru, ja si u prit nga kolegët

17/12/2021

Deputetja kosovare, Adriana Matoshi është rikthyer në Kuvend, pas operacionit të vështirë në tru për heqjen e tumorit. Deputetja e LVV u shfaq gjatë seancës ... Read More

E vë doren të barku: Çka ka të re nga Bora Zemani?

13/12/2021

Bora Zemani dorën në bark. Çka ka të re? Bora Zemani është rikthyer fuqishëm në qendër të vëmendjes për shkak të hyrjes në “Big Brother ... Read More

Bora nuk mund t’i ndal lotët nga nga surpriza që i bënë konkurrentët në Për’puthen

13/12/2021

Bora përlotet nga surpriza që i bënë konkurrentët në Për’puthen. Bora Zemani është rikthyer në Për’puthen. Pas qëndrimit dy ditor në spital Bora Zemani është ... Read More

Mbappe dhe Messi shënojnë nga dy gola secili, Leipzig surprizon Manchester City

07/12/2021

PSG është rikthyer te fitorja pas 3 ndeshjeve, duke trimfuar 4-1 në shtëpi kundër Club Brugge. Kësaj here sulmi ka funksionuar shumë mirë, me Mbappe ... Read More

Vetëm 10 ditë pas lindjes, Marina Vjollca rikthehet në ekran

05/12/2021

Vetëm 10 ditë pas lindjes së vajzës Marget, moderatorja e Tv Klan është rikthyer në krye të detyrës dhe duket mjaft në formë. Sapo ka ... Read More

Nis stërvitjet Eriksen, për herë të parë që prej sulmit në zemër në Euro 2020

02/12/2021

Christian Eriksen është rikthyer në stërvitje në njërin prej klubeve të tij të para në Danimarkë, për herë të parë që prej arrestit kardiak që ... Read More

Adriana Matoshi merr mijëra komente mbështetëse, pas lajmërimit se i është rikthyer tumori

29/11/2021

Pas lajmërimit se i është rikthyer tumori, Adriana Matoshi merr mijëra komente mbështetëse. Aktorja, Adriana Matoshi, përmes një postimi prekës në rrjetin social “Facebook”, ka ... Read More