Tag: Reperi

Është në lidhje me motrën e saj, por shikoni çka thotë Gent Fatali për Loredanën

17/01/2021

Gent Fatali flet për lidhjen me motrën e Loredanës. Reperi i njohur Gent Fatali është prej kohësh në një lidhje me motrën e Loredanës, Rozafën. ... Read More

A e konifrmoi Mozzik ribashkimin me Loreadnën përmes këtij postimi?

16/01/2021

Me këtë publikim, Mozziku konfirmon ribashkimin me Loredanën? Reperi Mozzik dhe Loredana Zefi kanë vazhduar të komentohen shumë edhe pasi e konfirmuan ndarjen.Dyshja kohën e ... Read More

Getinjo përfundon në spital, çfarë i ka ndodhur reperit të njohur (FOTO)

13/01/2021

Reperi i njohur, Getinjo ka përfunduar në spital. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në ‘’Instastory’’, ku shfaqet duke bërë ... Read More

Gjiko ‘qorton’ Elitën, ka një ankesë interesante

12/01/2021

Gjiko ka një ankesë interesante për Elitën. Reperi Gjiko dhe Elita Rudi, kohët e fundit janë ndër çiftet më të përfolur të momentit, kjo për ... Read More

Reperi i njohur i jep fund martesës pas 3 muajsh

11/01/2021

Prej disa ditësh kanë nisur thashethemet se reperi S4MM dhe partnerja e tij Filis Ismaili po kalojnë një krizë në çift.  Dyshimet u shtuan më ... Read More

Do të befasoheni, kaq shumë ëstë rritur djali i Lumi B

01/01/2021

Lumi B është reperi nga Prishtina dhe një ndër më të pëlqyerit për momentin në publikun shqiptar. Ai ka një kohë të gjatë që është ... Read More

Ia kërkuan ndjekësit në Instagram, Elita publikoi bisedën e fundit me Gjikon

25/12/2020

Një ndër çiftet e pëlqyer dhe shumë të komentuar të showbizit janë reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi. Dyshja janë shumë aktiv në rrjetet sociale ... Read More

Befason reperi shqiptar, paralajmëron dasmë të madhe: Të gjithë do jenë të ftuar

19/12/2020

Reperi shqiptaro-amerikan thotë se dasma do të bëhet në Kosovë. Reperi i njohur ka habitur me deklaratën e fundit. Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, ... Read More

Vetëm pak ditë pasi erdh në jetë, Gold Ag e bënë këtë gjë për djalin e tij

19/12/2020

Djali i Gold Ag bëhet me profil në Instagram. Javë më parë reperi i njohur shqiptar, Gold Ag dhe Ermira Shkodra, pritën në jetë djalin ... Read More

Stresi në arrati, por përshkon gjysmën e Europës, reperi shkon në Angli

19/12/2020

Reperi i njohur Stresi vazhdon të jetë në arrati, megjithatë kjo nuk e ka penguar që të udhëtojë në gjysmën e Europës. Pasi ndodhej në ... Read More

Mjekët ia kërkuan abortin gruas së tij, Lyrical Son tregon momentin më të dhimbshëm të jetës

19/12/2020

Lyrical Son tregon momentin më të dhimbshëm të jetës. Reperi i njohur shqiptar, Lyrical Son, ka qenë i ftuar së fundmi në një nga kronikat ... Read More

Publikohen foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës, ja kujt i ka ngja ajo

17/12/2020

Dalin foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës. Tri ditë më parë, reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha ... Read More