Tag: rënë

Kjo është renditja e Kosovës në ditën e nëntë të Lojërave Olimpike

01/08/2021

Kosova ka rënë në pozitën e 21-të në renditjen e përgjithshme të medaljeve olimpike pas ditës së nëntë të garave në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”. ... Read More

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë e kanë transformuar operacionet plastike Teuta Selimin

26/07/2021

Si shumica e fytyrave publike edhe Teuta Selimi ka renë pre e ndryshimeve drastike në pamje. Këtë e vërejmë me postimet e shumta që i ... Read More

Bayernin e ngacmon Interin

05/05/2021

Ai është objektiv Achraf Hakimi ka rënë në radarin e Bayernit. Në fakt, ai është objektiv i gjermanëve që nga koha kur ishte te Borussia ... Read More

E dhimbshme: Po pastronte dritaret e shtëpisë, 27-vjeçarja bie nga 70 metra lartësi

28/04/2021

Po pastronte dritaret e shtëpisë, 27-vjeçarja bie nga 70 metra lartësi. Një grua ka rënë drejt vdekjes nga 70 metra lartësi, pasi humbi ekuilibrin teksa ... Read More

Rene bën veprimin me të ëmbël, ja ku i rri Nores

14/03/2021

Rene i rri në gjoks Nora Istrefit. Nora është padyshim një nga këngëtaret më të famshme në vend, që kurrë nuk rresht së sjelluri gjëra ... Read More

Futbollistit shqiqiptarë i grabitet shtëpia në Spanjë/ 70 mijë euro, ora luksoze dhe…

18/02/2021

Futbollisti shqiptar, Rey Manaj ka rënë pre e hajdutëve. Në shtëpinë e sulmuesit shqiptar, kanë hyrë hajdutë dhe kanë grabitur çfarë kanë mundur. Lajmin e ... Read More

Për rejën e Gilit tashmë kanë filluar dhuratat e Shën Valentinit

11/02/2021

Dhuratat e Shën Valentinit kanë filluar për renë e Gilit. Ajo tashmë është bërë fytyrë e njohur për publikun dhe shumë shpesh komentohet nga mediat ... Read More

Ja se çfarë duhet të bëni dhe çfarë jo nëse ju bie telefoni në ujë

04/01/2021

Të gjithëve na ka ndodhur të paktën njëherë që telefoni të na ketë rënë në kontakt me ujin dhe të na jetë ngrirë gjaku sepse ... Read More

A kanë rënë në dashuri? – Tea e Andi zbulojnë gjithçka në emision

12/12/2020

Tea dhe Andi zbulojnë nëse kanë rënë në dashuri. Andi dhe Tea janë një ndër dyshet që mund të dalin çift nga “Për’puthen”, por ende ... Read More

Detajet/ Përdorën emrin e Ardit Gjebreas dhe bashkëshortes së tij, ja mashtrimet që kryen

15/11/2020

Në fund të muajit tetor u raportua në disa media se Ardit Gjebrea kishte rënë pre e një mashtrimi. Një person duke përdorur identitetin e ... Read More

Nga pilote garash në aktore filmash porno: Argëtohem dhe fitoj shumë para

23/10/2020

Rene Gracie garonte në kampionatin “Supercars”, por prej disa muajsh ajo është bërë pjesë e një programi për të rritur, aty ku fiton 11 mijë ... Read More

Grabitet aktorja Arta Elezaj/ Maskat i hynë në shtëpi dhe i marrin…

13/10/2020

Aktorja Arta Elezaj mbrëmjen e djeshme ka rënë pre e një grabitje. Bëhet me dije se persona të armatosur kanë hyrë në banesën e saj ... Read More