Tag: reja

“Kalova në depresion”, Aida Doçi zbulon detaje të reja për martesën me Naser Qelin! Këngëtarja flet edhe për ndërhyrjet estetike në fytyrë

18/09/2021

Aida Doçi ka treguar disa detaje të reja për marrëdhënien e saj me bashkëshortin, Naser Qelin. Këngëtarja zbuloi gjatë një interviste për “Prive” se periudha ... Read More

Maldini po ‘çmendet’ pas sumuesit të Serie B

17/09/2021

Merkato nuk ndalet kurrë dhe me fillimin e sezonit të ri fillojnë të shfaqen talentet e reja të së ardhmes. Milani, si të gjitha ekipet ... Read More

Arbenita do ta ‘çmend’ Feron me këto linjat trupore

13/09/2021

Arbenita Ismajli tregon linjat tërheqëse të trupit, në imazhet e reja në Instagram. Arbenita Ismajli është një prej nënave më joshëse të ‘shoubizit’ shqiptar. Modelja ... Read More

Learta lajmërohet nga puna, kështu po duket

09/09/2021

Learta Jakupi, është reja e Shyhrete Behulit. Ajo është një grua shumë e zonja dhe është një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo. Learta është ... Read More

Reja kështu e thërret Afrim Muçiqin

08/09/2021

Kështu e thërret reja Afrim Muçiqin. Javë më parë këngëtari i njohur Afrim Muçiqi ka martuar djalin me një dasëm madhështore. Me shumë të ftuar ... Read More

Gëzimja lajmërohet nga pushimet, fustani i saj i shkurt e me lula bie në sy

06/09/2021

Gëzime Hamzaj është një emër tejet i lakuar në mediat rozë. Reja e Remzie Osmanit u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e ... Read More

Reja: Kujt nuk i pëlqejnë zgjedhjet, do rrijë në shtëpi. Ja pse Broja nuk luan as me klubin si titullar

05/09/2021

Edi Reja ka deklaruar se përfaqësuesja shqiptare është kthyer në garë për objektiva të rëndësishëm në kualifikuese. Në fjalët e tij për “SuperSport”, ai komplimentoi ... Read More

Learta e bën gati Matini për çerdhe, vëmendje merr veshja e tij

04/09/2021

Learta Jakupi, është reja e këngëtare së njohur, Shyhrete Behuli. Që kur ajo hyri në familjen e ikonës së muzikës, Learta ishte pjesë gjithmonë e ... Read More

Pas lindjes në këtë gjendje ka përfunduar Orinda Huta

04/09/2021

Ajo dikur ishte këngëtare shumë aktive që sillte këngë të reja për publikun e saj. Mirëpo me kalimin e kohës, Orinda Huta iu kthye një ... Read More

Dhurata po shkëlqen në paraqitjen e fundit

03/09/2021

Dhurata Dora ka postuar disa foto të reja. Këngëtarja kosovar përherë rrmëben simpatinë e fansave jo vetëm me këngë por edhe me postimet në instagram. ... Read More

Në javët e fundit ë shtatzënisë, kaq shumë është plotësuar Genta Ismajli

03/09/2021

I dashuri publikon pamje të reja të Gentës shtatzënë Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli, ka kohë që është përfolur se është në pritje të ëmbël. Zërat ... Read More

“Burgu” për Lewandowskin, Reja i beson ekspertëve të Serie A

02/09/2021

Edy Reja ishte i qartë në konferencën për shtyp, për të ndalur Poloninë, duhet ndalur Robert Lewandowski. Në fakt, italiani i ka mjetet e duhura ... Read More