Tag: realizuar

Rozana Radi tregon pengun e jetës: Fatkeqësisht s’do e ndryshoja realitetin

14/04/2021

Këngëtarja e dashur për publikun, Rozana Radi ka realizuar së funmi një bisedë virtuale me fansat, ku iu ka dhënë mundësinë që t’i bëjnë pyetjet ... Read More

Mbappe me deklaratë bombastike pas fitores kundër Bayerin

08/04/2021

Sulmuesi francez, Kylian Mbappe, i ka realizuar dy gola në ndeshjen që është zhvilluar të mërkurën ndërmjet Paris Saint-Germain dhe Bayern Munich. Golat e shënuara ... Read More

Kaq e bukur shfaqet Samanta në një fotosesion

07/04/2021

Këngëtarja nuk ka zbuluar se çka qëndron prapa këtyre fotografive Këngëtarja ka realizuar një fotosesion të ri. Samanta ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë ... Read More

Learta zbulon ftyrën e Matinës, sjell foton bashkë me të

07/03/2021

Learta sjellë foton e parë bashkë me Matinën. Learta Jakupi ka realizuar fotosesionin e parë me vajzën. Ajo nuk ka shumë që ka lindur dhe ... Read More

Një zviceran fitoi 228 milionë franga në lotari

28/02/2021

Është fitimi më i madh që një zviceran ka realizuar ndonjëherë që kur është lansuar Euromillions si llotari transnacionale, në vitin 2004. Një zviceran theu ... Read More

Transferim bombastik në basketbollin kosovar

03/01/2021

Hajrizi kthehet te Trepça. Një transferim bombastik është realizuar në basketbollin kosovar, të dielën mbrëma. Njëri prej basketbollistëve më të mirë në vend, Drilon Hajrizi, ... Read More

Shkëlqen Martinez, Inter e shkatërron Crotonen

03/01/2021

Interi shënon fitore të thellë ndaj Crotones. Lautaro Martinez ka realizuar “hat-trick”, ndërsa Interi ka shënuar fitore të thellë 6:2, sot në shtëpi ndaj Crotones, ... Read More

“Robi plaket kur don vet”, Roberti ‘lë’ pas muzikë, plotëson ëndrrën e tij

26/08/2020

Robert Berisha ka shprehur prej kohësh dëshirën për të realizuar një emision të vetin, dhe duket se këngëtari ka arritur ta realizojë. Përmes një postimi ... Read More

Emina Çunmulaj bën për herë të dytë testin e COVID-19: Ndihesh sikur do të dalin sytë vendit (Video)

22/07/2020

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj ka realizuar për herë të dytë testin ndaj COVID-19, ku rezultoi negative. Lajmin e bëri me dije vetë modelja ... Read More

Dalin pamjet e lakuriqit të natës me përmasa të një njeriu

08/07/2020

Një foto e një lak.uriqi nate e realizuar në Filipine, u bë virale në rrjetet sociale. Kjo jo pa shkak, pasi madhësia e tij nuk ... Read More

Publikohen pamje/ Lakuriqnate sa një njeri…

08/07/2020

Një foto e një lakuriqnate realizuar në Filipine, ka pushtuar rrjetet sociale duke u bërë virale. Kjo jo pa shkak, pasi madhësia e tij nuk ... Read More

Shqiponja kap peshkaqenin dhe fluturon mbi plazh

03/07/2020

Një skenë spektakolare është realizuar në Myrtle Beach, një vendpushim bregdetar në Karolinën e Jugut. Videoja e realizuar nga Ashley White, filmuar nga ballkoni i ... Read More