Tag: rast

Tjetër lojtar i Real Madridit infektohet me COVID-19

31/07/2021

Real Madridi konfirmon edhe një rast me Covid-19. Klubi spanjoll, Real Madridi ka konfirmuar zyrtarisht infektimin e mbrojtësit Alvaro Odriozola me coronavirusin e njohur si ... Read More

Çifti ‘detyron’ të ftuarit t’i lajnë pjatat pas përfundimit të dasmës

05/07/2021

Një dasmë supozohet të jetë rast i lumtur për të gjithë pjesmarrësit, por nganjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet, veçanërisht kur bëhet fjalë për ... Read More

Arta Nitaj feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

15/06/2021

Fotografi nga ditëlindja e Arta Elezajt. Arta Elezaj feston ditëlindjen dhe me këtë rast i ka shpërndarë disa fotografi në rrjetet sociale, në të cilat ... Read More

Modelja shqiptare shikon nga afër ndeshjen Itali-Turqi, sjell pamje nga ‘Olimpico’

11/06/2021

Sonte filloi Kampionati Evropian “EURO 2020”, meqë rast edhe u zhvillua ndeshja e parë, shkruan lajmi.net. Në stadiumin “Olimpico” po zhvillohet ndeshja e parë mes ... Read More

Milan në aksion, këta tre portier po i monitoron për ta zëvendësuar Donnarumman

07/04/2021

AC Milan ka tre synime në mendje në rast se duhet të zëvendësojë Gianluigi Donnarumma, sipas një raporti. Nuk ka dyshim se Donnarumma është shumë ... Read More

E ardhmja e Dybalas, drejtuesit e Juventusit kanë marrë këtë vendim!

25/03/2021

Fjalët gjithmonë kanë peshë dhe në këtë rast, ato të Pavel Nedved, thënë për DAZN, e kanë bërë të qartë të ardhmen e Paulo Dybala. ... Read More

Rënia e flokëve, zbulohen pasoja tjera që lë COVID-19

13/03/2021

Rënia e flokëve, një rast klinik konkret i paraqitur si pasojë e infeksionit. Simptomat e koronavirusit janë vënë nën vëzhgim nga afër pas shfaqjes së ... Read More

Ylli i Juventus rezulton pozitiv me COVID-19

04/03/2021

Bentancur rezulton pozitiv me COVID-19. Skuadra italiane, Juventus ka konfirmuar një rast pozitiv me COVID-19. Juventusi ka konfirmuar se futbollisti, Rodrigo Bentancur ka rezultuar pozitiv ... Read More

Një rast i ri me Covid-19 tek Juventusi

01/03/2021

Juventusi njofton një rast të ri me koronavirus. Juventus njofton se një anëtar të grupit të tyre të ekipit të testuar pozitivisht për COVID, por ... Read More

Formacionet e mundshme të super derbit anglez Liverpool- Manchester City

07/02/2021

Liverpool ka rast të mirë për t’iu afruar Cityt, formacionet e mundshme të super derbit anglez. Liverpool është nikoqir i Manchester Cityt në derbin e ... Read More

Keni kujdes: Nëse bojleri juaj e lëshon këtë tingull hiqeni menjëherë nga rryma

01/02/2021

Në rast shpë.rthimi, bojleri mund të bëj dëme të mëdha materiale apo të ndikojë edhe në jetën tuaj. Sipas ekspertëve, bojleri mund të shpë.rthejë për ... Read More

Mërgimtari gati e bëri gjyshen për spital, pasi donte ta martonte me zor

28/01/2021

Me hapjen dhe popullarizimin e rrjeteve sociale, kemi rast të njihemi me shumë më shumë njerëz. Ka persona të cilët janë bërë të famshëm vetëm ... Read More