Tag: raportimeve

Neymar pritet të nënshkruajë kontratën e re me këtë ekip të madh

05/04/2021

Kontrata e re e Neymar. Neymar Jr nuk ka ndërmend të largohet nga Paris Saint Germain. Sipas raportimeve që vinë nga mediat franceze, sulmuesi brazilian ... Read More

Pas raportimeve se u sulmua nga disa persona, vjen reagimi nga Atdheu

09/03/2021

Reagon Atdheu pas raportimeve se u sulmua nga disa persona. Mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një ngjarje aspak e zakontë për Atdheun, konkurrentin e ‘’Përputhen’’. ... Read More

Dalin pamjet: Çka po bëjnë konkurrentët e Përputhen mbrapa në veturë?

05/02/2021

Një video është shpërndarë ditëve të fundit në rrjete sociale. Sipas raportimeve të mediave në Shqipëri, aty thuhet se shihen dy konkurentë të emisionit Përputhen. ... Read More

Inter po shitet, por kush po e blenë?

05/02/2021

Klubi i Interit po shkon drejt shitjes?! Sipas disa raportimeve në Itali, Suning ka refuzuar një ofertë prej 750 milion euro nga Partnerët BC për ... Read More

Tuna shtatzënë? – Zbulohet e vërteta

23/01/2021

Tuna shtatzënë për herë të dytë. Pas raportimeve për ndarje nga Patrisi, këngëtarja Tuna është zhvendosur në Amerikë, bashkë me djalin e saj Tianin. Emisioni ... Read More

Milan gati ta mposht Napolin për yllin e Serie A

07/01/2021

Milan dhe Napoli në garë për yllin e Serie A. Sipas raportimeve të fundit nga Italia, Milan dhe Napoli do të duelojnë në merkato për ... Read More

Milan- Inter po e bëjnë shkëmbimin e madh

13/11/2020

Shkëmbim spektakolarë: Eriksen bëhet Rosoner, yll i Milanit Neroaxur. Sipas raportimeve të fundit nga Italia, Milan është futur në garë për transferimin e Christian Eriksen. ... Read More

Instagrami bie përsëri nga sistemi

14/06/2019

Rrjeti i popullarizuar social në internet, Instagram, po përballet me probleme teknike. Sipas raportimeve të fundit, Instagram ka rënë nga sistemi duke u bërë jofunksional ... Read More

Bekim Jashari flet për përleshjen në degën e PDK-së – nuk do të jem fajtori kujdestar për çdo problem që ndodhë në subjektet politike

15/04/2019

Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar pas raportimeve se në degën PDK-së në këtë komunë të dielën ka pasur përleshje e fyerje, ... Read More

Vjen reagimi i Sami Lushtakut, pas përleshjes në PDK-në e Skenderajt

14/04/2019

Kandidati për kryetar të degës së PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku, ka folur pas raportimeve për tensione e përleshje në nëndegën e PDK-së, në fshatin ... Read More

Bayern përgatit 50 milionë për Zaniolon e Romës

14/04/2019

Bayern Munich janë të gatshëm që të ‘vjedhin’ talentin e Romës, Nicolo Zaniolo. Sipas raportimeve të fundit të ‘Bild’, kampionët e Bundesligës, Zaniolo ka zgjuar ... Read More

Man Utd prinë garën për yllin portugez

11/04/2019

Manchester United janë shumë afër që të sigurojnë nënshkrimin e yllit portugez. Sipas raportimeve të ‘A Bola’, Manchester United janë duke prirë në garën për ... Read More