Tag: Raporti

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin

07/04/2021

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin. Raporti i Mevlanit dhe Ledjanës siç duket vetëm se po shkon dhe po bëhet më serioz. ... Read More

Pyetet çfarë raporti ka me Teuta Krasniqin, Afrona jep përgjigjen e papritur

16/01/2021

Ja çfarë raporti ka Afrona me Teuta Krasniqin. Sonte në “5 datat” me Liberta Spahiun, ishte gruaja e Bleros, Afrona Dika. Ajo erdhi në një ... Read More

Çfarë raporti ka e fejuara e Shpatit me vjehrrën?

03/01/2021

Shpati tregon se çfarë raporti ka Selvija me nënën e tij. Shpat Kasapi i dha fund beqarisë duke u fejuar me partneren e tij, Selvije. ... Read More

Learta e pandashme me kunatën e saj, ja ku e kaluan vikendin se bashku!

07/12/2020

Ky është raporti i vërtet i Leartes me kunaten. Learta Jakupi, për të gjithë e njohur si reja e Shyhretes, këto kohë nuk ka qenë ... Read More

Maldini shfrytëzon raportet e mira me Real Madrid, një tjetë transferim në janar

18/11/2020

“Raporti i miqësisë”, afron një tjetër transferim në janar nga Madridi në Milano? Së shpejti një tjetër Diaz mund të vijë te Milani dhe po ... Read More

Debuton Android për Galaxy Note 10

15/12/2019

Sipas një raporti të SamMobile, dy flagshipët e Samsung prezantuar në muajin Gusht kanë filluar të marrin përditësimin në Gjermani edhe pse debutimi është i limituar. ... Read More

Ndryshimet klimatike janë duke kërcënuar shëndetin e fëmijëve në mbarë botën

29/11/2019

Sipas një raporti të ri nga gazeta e mjekësisë ‘The Lancet’, efektet e ndryshimeve klimatike do të shpërndahen në mënyrë të pabarabartë dhe fëmijët do ... Read More

Në 95 % të ushqimeve për foshnja në SHBA janë gjetur grimca helmuese

18/10/2019

Sipas një raporti të fundit, është gjetur një numër i lartë i metaleve të rënda në përmbajtjen e ushqimeve për foshnja, shkruan Dailymail, transmeton Express.Hulumtuesit ... Read More

Telefonat Samsung më nuk do të prodhohen në Kinë

03/10/2019

Sipas një raporti të fundit të Reuters që citon Samsung, kompania njoftoi zyrtarisht sot se ka përfunduar aktivitetet e tyre të prodhimit të telefonit në ... Read More

Bien ndjeshëm vdekjet e shkaktuara nga virusi HIV

30/07/2019

Sipas një raporti të qeverisë së Afrikës së Jugut, vdekjet dhe infektimet nga virusi HIV/SIDA në këtë vend kanë shënuar rënie të vazhdueshme që nga ... Read More

Ora inteligjente e ardhshme e Samsung do të ketë një skaner EKG

17/07/2019

Sipas një raporti, funksioni i EKG i orës nuk do të debutojë deri në gjysmën e parë të 2020-ës. Në të vërtetë nuk është ora ... Read More

Dieta mesdhetare zyrtarisht më e shëndetshmja e 2019-ës

27/04/2019

Çdo vit, raporti i SHBA-ve dhe Raporti Botëror rendit dietat më të mira për vitin në vazhdim. Për 2019-ën, dieta mesdhetare mori çmimin më të ... Read More