Tag: Rama

A e ju kujtohet Valentina Rama, ajo tani është bërë një zonjë e rëndë

21/07/2021

Kështu po duket sot këngëtarja Valentina Rama. Ajo ishte këngëtare e pëlqyer për disa vite me rradhë. Valentina, pati disa hite, por e la shpejtë ... Read More

Rrëfehet Linda Rama: Nga çfarë hoqa dorë që nga dita e parë me Edin. Zahon e çoj vetë në shkollë

18/06/2021

Linda Rama është shfaqur mbrëmjen e sotme në një intervistë të rrallë televizive. Bashkëshortja e kryeministrit ka zgjedhur Ilva Taren, e cila po mbyll karrierën ... Read More

Kush është bukuroshja në krah të djalit të Edi Ramës?

15/05/2021

Greg Rama, djali i ish-kryeministrit Edi Rama është parë ditën e djeshme në shkallët e stadiumit krah një vajze bukuroshe brune. Ai ka qenë në ... Read More

Greg Rama me një femër në stadium. Dyshja e pashqetësuar nga sytë e kureshtarëve

15/05/2021

Djali i kryeministrit Rama ka zgjedhur gjithnjë të mbajë një profil të ulët në media. I angazhuar me punët e tij dhe larg vëmendjes së ... Read More

Rama afër t’i fitojë zgjedhjet, Stresi paralajmëron luftë civile

26/04/2021

Rama afër t’i fitojë zgjedhjet, Stresi paralajmëron luftë civile Reperi Arkimed Lushaj, i njohur me nofkën Stresi ka paralajmëruar luftë civile në Shqipëri. Stresi ka ... Read More

Greg Rama poston foton e veçantë me të ëmën

08/03/2021

Në këtë 8 mars, djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama ka zgjedhur të postojë një foto të vjetër me të ëmën e tij, aktoren ... Read More

I jep pasaportën shqiptare, kryeministri Rama surprizon këngëtaren e famshme me origjinë shqiptare

20/12/2020

Kryeministri Edi Rama ka surprizuar këngëtaren e famshme me origjinë shqiptare, Anna Oxa, duke i dhënë pasaportën shqiptare. Edi Rama ka shkuar vetë personalisht në ... Read More

Foto/ Rama kalon fundjavën në Valbonë, nuk mungon Linda dhe Zaho

01/11/2020

Kryeministri Edi Rama është në Valbonë së bashku me Lindën dhe djalin e tyre, Zaho. Ashtu si shihet edhe në foton e publikuar, familja kryeministrore ... Read More

Rama bëhet romantik/ Lule dhe puthje të zjarrta për përvjetorin e martesës me Lindën

24/10/2020

Mbrëmjen e djeshme, kryeministri Rama ka publikuar fotot krejt ndryshe. Duke lënë pas politikën dhe gjithçka tjetër rreth tij, ai është shfaqur si një xhentil ... Read More

Rovena Stefa thirrje Ramës: Na lër të punojmë dhe ne, do të vij të këndoj në Surrel në vend të këndesit

14/10/2020

Rovena Stefa i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama që të lejojë edhe këngëtarët të punojnë njësoj si të tjerët me masa mbrojtëse ndaj Covid-19. E ... Read More

Edi Rama i uron ditëlindjen aktorit Binaj: Nuk jam tërbuar kurrë nga artistë si ai, i uroj sozisë time gazmore shëndetin

12/10/2020

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ ka uruar për ditëlindje aktorit Florjan Binaj, i cili sic shkruan dhe Rama ... Read More

Djali i kryeministrit Rama feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush Gregu

12/08/2020

Djali i kryeministrit Rama feston ditën e sotme ditëlindjen. Gregu mbush 30 vjeç sot dhe deri më tani ai nuk ka zgjedhur të postojë foto ... Read More