Tag: qetë

Horoskopi ditor, e martë 29 shtator 2020

29/09/2020

Dashi Më në fund në fushën sentimentale do të jeni më të qetë gjatë kësaj dite. Sa i takon punës, kjo nuk është një periudhë ... Read More

“Ka frikë se nuk do të jetë në Angli kur të vdesë gjyshja”/ Mediat britanike: Harry dëshiron të kthehet

15/07/2020

Tabloidet britanike nuk kanë ndërmend të lënë të qetë princ Harryin edhe pse ai është larguar në SHBA së bashke me Meghan dhe djalin, Arcie. ... Read More

Lidhjet e gjata dhe të lumtura janë punë e vështirë!

29/10/2019

Lidhjet nuk janë asnjëherë një udhëtim i qetë, ato kërkojnë punë dhe përkushtim. Ato kërkojnë përballje dhe sakrificë për të ndërtuar një lidhje të shëndetshme, ... Read More

Tri arsyet pse dashuria e qetë është më e mira

12/10/2019

Kjo do të thotë se dashuria e qetë është përgjigjja për një marrëdhënie të lumtur të përhershme. Lexoni më poshtë për të zbuluar pse. Arsyeja ... Read More

Praktikoni këto 10 këshilla të për një gjumë të qetë

25/08/2019

Fjetja e mirë është thelbësore për të jetuar më mirë, më te qete dhe plot energji pozitive.Ja se si të optimizoni kohën tuaj të fjetjes ... Read More

Frymëmarrja e ngadalshme, bën që të shijoni më shumë ushqimin

09/05/2019

Ushqimi juaj do të shijoj më shumë, po që se merrni frymë qetë dhe ngadalë. Hulumtues nga Pen State dhe Universiteti i Jalës, ka zbuluar ... Read More

Klopp i qetë para udhëtimit në Barcelonë: ‘Camp Nou’ nuk është një tempull

29/04/2019

Klopp i qetë para udhëtimit në Barcelonë: ‘Camp Nou’ nuk është një tempull Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, duket shumë i qetë para udhëtimit në ... Read More

Pacolli iu bën thirrje shqiptarëve të bashkohen në raundin e dytë të zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

22/04/2019

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka thënë se e vlerëson zhvillimin e qetë të procesit zgjedhor presidencial në Maqedoninë e Veriut. ... Read More

Çair, procesi i votimit raportohet i qetë dhe korrekt

21/04/2019

Procesi i votimit në komunën e Çairit dhe në Butel po zhvillohet i qetë dhe sipas standardeve. The post Çair, procesi i votimit raportohet i ... Read More

Haraçinë, dalje e ulët në votime

21/04/2019

Procesi i votimit në Komunën e Haraçinës vijon në mënyrë të qetë dhe pa pengesa. Megjithatë dalja në votime e qytetarëve mbetet relativisht e ulët. ... Read More

Alisson: Liverpool nuk po ndjenë presion, jemi të fokusuar

21/04/2019

Portieri brazilian i Liverpool, Alisson Becker, ka thënë se skuadra e tij është e qetë në garën për titullin e Premierligës. Becker insiston se skuadra ... Read More

Tetovë, vazhdon procesi i votimit qetë dhe pa probleme

21/04/2019

S A 2019-04-21T10:50:57+02:00 Tetovë vazhdon i qetë dhe pa probleme. Në 117 vendvotime materiali është dërguar në kohë dhe vendvotimet janë hapur në kohë. Problem ... Read More