Tag: qenë

U përfol se është shtatzënë, reagon për herë të parë Dua Lipa

14/01/2021

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka qenë kryefjalë e mediave për shkak të një fotoje që ngriti dyshimet se mund të jetë në pritje ... Read More

Pas ndarjes, Tuna i bën sërish ‘diss’ Patrisit

14/01/2021

Këngëtarja, Tuna së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave roze për ndarjen me Patrisin. Ajo ka udhëtuar drejt Amerikës dhe gjithashtu ka ... Read More

Studimi, zbulohen simptomat që mbeten pas shërimit nga Covid-19

12/01/2021

Shumica e pacientëve që kanë qënë shtruar në spital me Covid-19 ende vuajnë disa simptoma, përfshirë lodhje dhe vështirësi në gjumë, gjashtë muaj pas shërimit, ... Read More

Nga dëshira për dasmë deri tek fëmija i dytë, Rudina Dembacaj tregon planet për të ardhmen me Mark Frrokun

05/01/2021

Pavarësisht vitit të vështirë të të gjithëve, për Rudina Dembacajn, 2020-a ka qenë një vit me shumë ngjarje të trishta dhe të lumtura. Moderatorja do ... Read More

Celentano: Kurrë nuk kam bërë vaksina, por jam dakord ta bëj tani

04/01/2021

Bashkëshortja ime, Claudia dhe unë kemi qenë të mbyllur praktikisht për një vit në shtëpi, deklaroi duke qeshur kantautori dhe këngëtari i adhuruar italian, Adriano ... Read More

Bashkëshortja e Lulëzim Bashës zbulon piknikun e së dielës, ja ku ka qenë çifti

03/01/2021

Viti i Ri 2021 e ka gjetur krah familjes kryedemokratin Lulzim Basha. Ka qënë bashkëshortja e tij, Aurela ajo që ka postuar në profilin e ... Read More

“Kush e ka patur gruan më të bukur?”/ Robert Berisha: Unë e kam pasur më të bukur se Patrisi

03/01/2021

Robert dhe Patris Berisha kanë qenë të ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në një intervistë ku kanë folur edhe për jetën e tyre ... Read More

Modelja kollitet në emision, trembet Rudina Magjistari: E ke bërë tamponin?

31/12/2020

Një incident i sikletshëm ka ndodhur në emisionin “Rudina”. E ftuar ka qenë modelja e njohur Heidi Lushtaku, ku përgjatë fjalës së saj e ka ... Read More

Tuna i jep fund martesës me Patrisin dhe ‘arratiset’ në Miami

26/12/2020

‘Pajtohen’ dy vëllezërit Berisha, Roberti ironi me ish-kunatënTuna dhe Patrisi kanë qenë ndër vite një ndër çiftet më të përfolura në showbiz-in tonë. Dyshja që ... Read More

Pas ndarjes nga Patrisi, Tuna merr vendimin e papritur!

21/12/2020

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë javët e fundit. Ata janë përfolur për një ndarje të mundshme ... Read More

Mjekët ia kërkuan abortin gruas së tij, Lyrical Son tregon momentin më të dhimbshëm të jetës

19/12/2020

Lyrical Son tregon momentin më të dhimbshëm të jetës. Reperi i njohur shqiptar, Lyrical Son, ka qenë i ftuar së fundmi në një nga kronikat ... Read More

Misteri i pandemisë: Pse disa njerëz me coronavirus nuk kanë simptoma, ndërsa të tjerë e kalojnë rëndë

12/12/2020

Kjo është një pyetje që na ka shoqëruar gjatë gjithë periudhës së pandemisë. Ka qenë e justifikueshme sëmundja e rëndë pas infektimit me Covid, për ... Read More