Tag: qëndrojë

Zidane a po e paralajmëron largimin nga Reali?

02/01/2021

A po e paralajmëron Zidane largimin nga Reali? Zinedine Zidane ka refuzuar të konfirmojë se do të qëndrojë gjatë në Real Madrid. Në fillim të ... Read More

Do të ketë të reja lidhur me Cavanin, vjen paralajmërimi nga Solskjaer

28/12/2020

Solskjaer paralajmëron të reja lidhur me Edinson Cavani. Edinson Cavani mund të qëndrojë më gjatë në “Old Trafford”. Pavarësisht që ende nuk po luan shumë, ... Read More

Largimi i Salah, më në fund deklarohet edhe Jurgen Klopp

26/12/2020

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka bërë të ditur se nuk do ta detyrojnë askënd të qëndrojë pa dëshirën e tij në klub. Mirëpo trajneri ... Read More

Si mund të bindet Pogba që të qëndrojë në Man United? Përgjigje Solskjaer

24/12/2020

Solskjaer tregon se si mund të bindet Pogba që të qëndrojë në Man United. E ardhmja e Paul Pogbasë te Manchester United mbetet në dyshim. ... Read More

A po largohet nga Chelsea? Flet Lampard

05/12/2020

Lampard thotë se do të vazhdojë edhe më tutje të qëndrojë te Chelsea. Menaxheri i Chelseat, Frank Lampard, ka folur për projektin e klubit. Anglezi ... Read More

Werder – Rashica, ndodh ajo që pak kush e priste!

02/12/2020

E ardhmja e tij mbetet e paqartë. Milot Rashica do të qëndrojë te Werder Bremen të paktën deri në verën e ardhshme Werder Bremen ka ... Read More

Shtohen problem për Hazard, ja sa pritet të jetë jashtë fushës

30/11/2020

Hazard ka pësuar sërish lëndim. Minimumi 25 ditë jashtë, Hazard vazhdon të qëndrojë me shumë në infermieri se sa në fushë. Ashtu si vitin e ... Read More

Perezit i kërkohet ta transferojë Messin

13/11/2020

“Florentino, blije Messin”. A do të qëndrojë apo do të largohet? Tashmë flitet shumë për të ardhmen e Lionel Messit, që mund të jetë larg ... Read More

Po largohet nga Arsenal? Mustafi vendos përfundimisht për të ardhmen

29/10/2020

Mustafi vendos përfundimisht për të ardhmen. Shkodran Mustafi ka këmbëngulur se dëshiron të qëndrojë në Arsenal, pavarësisht lajmeve se mbrojtësi shqiptar e kishte hedhur poshtë ... Read More

Ndërrimi i orës për këtë vit, ky është vendimi i fundit

20/10/2020

Ora do të ndryshohet edhe këtë vit. Edhe pse u diskutua se shumë, ora do të qëndrojë e njëjta dhe duket se edhe në këtë ... Read More

Georgina Rodriguez shkëlqen në Festivalin e Venecias dhe zgjedh stiisten shqiptare

04/09/2020

E pranishme në Festivalin e Filmit në Venecia, Georgina Rodriguez ka preferuar t’i qëndrojë besnike stilistes së saj të preferuar, që është shqiptarja Lia Stublla.Për ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 1 Qershor 2020

01/06/2020

DashiDikush që qëndron pranë jush gjatë kësaj kohe të çuditshme do të qëndrojë pranë jush edhe në të ardhmen, prandaj largoni çdo dyshim që keni ... Read More